Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka mam kolejne pytanko z cyklu "głupich"
Jak mam jeździć na swoim gogotacie wie że przeskakując przez górki można dostać się do innych regionów tylko nie wiem jak mam jeździc Tongue
Plz nie śmiać się xD
Ps co do breendingu można wykluć shiny poka, no nie? Z każdego poczka może wyjść shiny, czy z niektórych nie?
(28.10.2013 20:56)Rabcio napisał(a): [ -> ]Jak mam jeździć na swoim gogotacie
Nie można jeździć na SWOIM Gogoacie, Gogoat robi w Lumiose za autobus i pojawia się przy przystankach, Skiddo jest tylko na Rancho i tyle z nim zabawy.

(28.10.2013 20:56)Rabcio napisał(a): [ -> ]przeskakując przez górki można dostać się do innych regionów
W8 WAT? Nie ma innych regionów w XY poza Kalos, wyjaśnijmy to sobie.

(28.10.2013 20:56)Rabcio napisał(a): [ -> ]można wykluć shiny poka, no nie? Z każdego poczka może wyjść shiny, czy z niektórych nie?
Z każdego Poka może wyjść shiny
Mam prosbe,czy ktoś ma Misdreavus ? Jak tak to chętnie się wymienię,lub przyjme prezent Tongue pisac na PW Smile
bartek212701 raczej nie ma go ani w x ani y.
Dylak, ale może być we Friend Safari.
A tak w ogóle to nie ten wątek http://forum.pokemony.com/temat-5123-VI-...#pid106270 tutaj masz wymiany i pomoce ewolucji dla VI geny.
Tak przy okazji.
Nie wiem czy można stworzyć nowy temat do tego, ale ostatnio w wonder trade dostałem squirtla z PKRS (pokerus).
Wkrótce wyjeżdżam ale od najbliższej niedzieli chętnie się umówię z ludźmi, którzy chcieliby mi przesłać poka abym go zaraził pokerusem (coby sami mogli rozprzestrzeniać chorobę dalej xD)
Nic w zamian nie chce xD

Będzie to wyglądać tak: W niedziele umawiam się np. na 12.00 z 4 osobami żeby mi przesłały poki. Ja je potem zarażam i w ciągu 15 min (mam nadzieje, o ile się szybko pozarażają xD) zwracam. Pierwszeństwo daję przyjaciołom z listy FC. Jeśli można do tego stworzyć temat by ludzie się tak wymieniali PKRS to proszę o to Moderatora Smile
Ziomusiu wystarczy że wyślesz komuś jakiegoś frajerskiego zarażonego poka, a trener już sam sobie pozaraża inne poki za jego pomocą. I jak już ktoś napisał kilkanaście stron wcześniej, schowaj jakiegoś poksa z rusem do boxa, bo one leczą się po jakimś czasie a tak zawsze będziesz miał rusa w boxie hehe jak ci się wyleczą te z rostera LOL Link do odpowiedniego tematu masz post wyżej. Jak coś to ja też mogę wysłać komuś pokerusje, jak jeszcze nie ma heh =0 bo Ja mam każdego poka w kompie zarażonego lol

I żeby nie było offtopa to gdzie jest NPC co uczy tricków na rolkach?
http://serebii.net/xy/rollerskates.shtml
Tu masz gdzie stoją ci od rolek.
Co to jest ten cały "Pokerus"?
Słyszałem,że to jakiś wirus czy coś,ale co on dokładniej robi?
Gdzie można zdobyć energy ball?
(29.10.2013 15:38)Veskin napisał(a): [ -> ]Gdzie można zdobyć energy ball?

Route 20.
Mam pytanie, gdzie można dostać w X sachet do wyewoluowania spritzee ??? Sprawdzałam już na fermie baranków i w cyllage city i skończyło się na tym, że mam 2 whipped dream...
(29.10.2013 15:22)Domix658 napisał(a): [ -> ]Co to jest ten cały "Pokerus"?
Słyszałem,że to jakiś wirus czy coś,ale co on dokładniej robi?

Pokerus to wirus nieznanego pochodzenia. Poprawia statystyki twojego pokemona, a z czasem rozchodzi się na cały zespół. Kiedy np. twój Fennekin osiąga kolejny poziom, Pokerus automatycznie podnosi statystyki wyżej. Szansa na zdobycie wirusa jest praktycznie niemożliwa - bardziej od zdobycia Shiny Pokemona. 1 na 21,178,6.

Musiałbyś mieć ogromnego farta, by zdobyć go. Ja np. zdobyłem wiruska u Quilava po walce z Team Rocket w Slowpoke Well w HeartGold i SoulSilver.
(29.10.2013 18:31)shiki napisał(a): [ -> ]Mam pytanie, gdzie można dostać w X sachet do wyewoluowania spritzee ??? Sprawdzałam już na fermie baranków i w cyllage city i skończyło się na tym, że mam 2 whipped dream...

Sachet powinien być na Route 12... Wymagany Cut.
Nie wiem czy było takie pytanie, ale jak mam dokładnie złapać articuno, bo spotkałem go, zaczął uciekać po różnych routach, a ja nie mogę go dogonić. Wiem, że z poprzednich gier są jakieś sposoby na te uciekające poki, lecz nie mogę niczego znaleźć Sad
Przekierowanie