Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
O co chodzi z tym breedowaniem?
To jakieś rozmnażanie się?
Gdzie można coś takiego zrobić lub u kogo?
Czy muszę mieć ukończoną ligę?
Wytłumacz mi o co z tym chodzi Tongue
w day care wkładasz samca i samiczkę z tej samej egg groupy i urodzi się dziecko :3 ditto może robić za samca lub samiczkę. zawsze wychodzi poczek na 1 lvlu i nie musisz przejść ligi by to zrobić
Ile trwa takie breedowanie?
(28.10.2013 15:28)Domix658 napisał(a): [ -> ]Ile trwa takie breedowanie?
Odpowiednią ilość kroków http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/Egg_cycles
Samo składanie jajka dzieje się dość szybko, ale potem musisz trzymać je w drużynie aż do wyklucia - zazwyczaj ok. 5000 kroków, ale niektóre gatunki potrzebują ich mniej lub więcej. Idzie to najsprawniej jeśli umieścisz jajka w PC i poczekasz aż zbierze się 5, a potem potem weźmiesz je ze sobą razem z Pokemonem z umiejętnością Magma Armor lub Flame Body (np. Talonflame), które przyspieszają wyklucie.
czyli mogę np połączyć Venusaur'a z ditto?
I ile to jest tak na wasze oko 5355 kroków?
Owszem, każdego Pokemona który nie jest legendarny możesz breedować z Ditto. Jeśli chodzi o czas, to na moje oko 5355 kroków to ok. 10-20 minut jeśli będziesz jeździł na rowerze.
Czy pokemon,którego chce zbreedować,musi mieć finałowe stadium(ewolucje)?
Czy po breedowaniu,pokemon którego zbreedowałem odchodzi czy zostaje?
Gdzie znajdę tm dark pulse ?
Jest na Route 16 - trzeba dobrze ją przeszukać Tongue
a. Może być którekolwiek stadium evo
b. Normalnie odbiera się "rodziców" z day care center
Nie musi być na najwyższym stadium i oczywiście zostaje. Ktoś musi wychowywać dzieciakaBig Grin.
ok,mam jajko charmandera Big Grin
faktycznie zrobiłem głupotę wymieniając Xerneasa na Bulbasaur'a i squirtl'a...No nic,człowiek mądry po szkodzie...
Mam jeszcze inne pytanie.
Mogę tylko raz breedować tymi "rodzicami" czy wiele razy?
Możesz rozmnażać swoje pokemony do woli - fabryka jajek po prostu Tongue
Cytat:Czy po breedowaniu,pokemon którego zbreedowałem odchodzi czy zostaje?

Cytat:Mogę tylko raz breedować tymi "rodzicami" czy wiele razy?

Przepraszam za odchodzenie od tematu, ale urzekły mnie te wypowiedzi. Pokemony rozmnażają się przez jajka, więc gdyby rodzice ginęli po zostawieniu jednego potomka, stworki bardzo szybko by wyginęły (na 2 zgony mamy 1 narodzenie). Wink
Przekierowanie