Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Musi znać atak typu Fairy np. Charm.
Czy w xy jest ktoś kto daje heart scale te łuski co się daje move remembertowi pytam bo narazie znalazłem jedną
Rikimaru - tak, w Dendemille Town

EDIT:
A mój błąd, pytanie było o to czy ktoś daje. Weź Old Rod i idź połowić na południe od Cyllage City. Są tam same ludvisci i masz 50% szansy że będzie miał heart scale. Ja spędziłem kilkanaście minut i miałem osiem w plecaku.
Do łatwego zdobywania heart scale najlepiej złapać Zigzagoon'a. Na 29 lvlu ma fajny atak (Covet), którym kradnie przedmiot trzymany przez poka. Tylko trzeba się trochę pomęczyć i go podciągnąc do tego 29 lvlu i pamiętać żeby anulować ewolucję. Nawet nie trzeba wtedy marnować pokeballi na łapanie luvdiscow.
Ja również polecam taki fajny atak jak - Thief, który kradnie przedmiot trzymany przez dzikiego Pokemona. Pod warunkiem, że użytkownik Thiefa nie trzyma żadnego itemka. A samego ataku, może nauczyć się bardzo wiele Pokemonów więc nie trzeba polować akurat na Zigzagoony...
Jak właściwie działa ten sędzia w Kiloude? Gdy mówi nam, że pok jest w czymś dobry to oznacza, że na pewno ma 31 IV z tej statystyki czy po prostu ma IV'y danej statystyki w zakresie, w którym można je nazwać dobrymi? xD
(27.10.2013 20:39)Agor napisał(a): [ -> ]Jak właściwie działa ten sędzia w Kiloude? Gdy mówi nam, że pok jest w czymś dobry to oznacza, że na pewno ma 31 IV z tej statystyki czy po prostu ma IV'y danej statystyki w zakresie, w którym można je nazwać dobrymi? xD

Jeśli powie coś w rodzaju “<statystyka> can’t be beat!”, to znaczy, że Pokémon ma 31 IVs danej statystyki.

A jeśli Pok ma wszystkie IV o wartości 31, powie: “This Pokémon has outstanding potential overall. I’d would with best strength is it’s HP. Well it’s attack is just as good. (Tutaj powtórzy to samo o innych statach) Stats like that just can’t be beat!”.
Chciałem się zapytać czy kamienie ewolucyjne w super trainingu można zdobyć kilka razy. Pytam się, ponieważ udało mi się wygrać dusk stone ale nie mogę otrzymać go poraz kolejny.
Podobno tak, kwestia czasu w jakim przechodzisz ST.
Tak - Sam mam jeszcze z 3 Dusk i z dobre 8 Sun stone. Najgorzej jest zdobyć Shiny Stone, ale wystarczy przejść jak najszybciej się da odpowiedni trening i przy szczęściu się uda Big Grin
ja to mam problem...nie moge używac poke radaru xD nie rozumiem czemu ?
Może nie jesteś w krzakach (lub jest ich tu za mało), albo na upartego w Safari próbujesz go odpalić...
Żeby odpalić poke radar nie możesz być na rowerku ani rolkach, czyli tylko poruszanie się strzałkami, no i możesz go odpalić tylko jak jesteś w trawie. Po każdym użyciu trzeba go też naładować (ileś kroków przejść).
Jak zdobyć max style w Lumiose City? Męczę się już 5 dni i jedynie co mam, to obniżkę w Lumi Cab o połowę i cztery medale.

Robiłam już wszystko: Battle Instytute, fryzjera, fryzjera furfrou, restauracje, praca w hotelu i nawet ostatnio zobaczyłam, że wystarczy kupić pojedynczo 100 premier balli i to daje hatching power.

Coś przegapiłam? Trzeba mieć pozostałe o-power na lvl 3? Czy może mam jakieś błędy w grze xd

edycja:
HAHAHA problem rozwiązany, brakowało mi jednego o-powera, a tak byłam pewna, że mam wszystkie XD
Przejechałaś się taksówka i na tym takim pokemonie po mieście? Porozmawiałaś z reporterką Alexią, żeby pokazała ci jakieś miejsce w mieście? Walczyłaś w KAŻDEJ z restauracji (1,2,3 gwiazdki i sushi), kupiłaś coś w stone empire? zrobiłaś jakiś berry juice w sklepie z berry juice? xD, stworzyłas PR Video?, no i czy posłuchałaś co mówi audio przewodnik w muzeum na temat każdego z eksponatów?
To chyba wszystko - mi zabrakło przejażdżki na Gogoat, żeby dostać tego o-powera Tongue

edit:
No i oczywiście - o-power dostaniesz w Cafe Introversion Big Grin
Przekierowanie