Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(26.10.2013 0:00)lonik napisał(a): [ -> ]Czy ktoś kupował coś na Amazon.com ? Nie jestem pewien czy można zaufać tej stronie :/

No pewnie w niemczech to jest bardzo znane. Firma jest w Austri i jest bardzo bardzo dobra! Nigdny nie mialem problem mowimy tu o 50 zakupach =) i To nie tylko pierdoly, DS Telewizory itp. Strona jest lepsza niz Ebay =) Bo wszystko idzie przez firmy .
Czy używanie shiny pokemona podczas rozmnażania zwiększy moje szanse na wyklucie kolejnego shiny?
(26.10.2013 18:24)Sevven napisał(a): [ -> ]Czy używanie shiny pokemona podczas rozmnażania zwiększy moje szanse na wyklucie kolejnego shiny?

Chyba tak, aczkolwiek nie dam sobie głowy uciąć, bo w tych wersjach mamy sporo zmian.
Czy w nowym GTA w X/Y jest taka możliwość że szukam kto jest w stanie się wymienić za Pokemona którego mam? Nie że ja szukam co chcę tylko szukam tego co chcą inni! Smile
W GTA na pewno nie ma Tongue
W GTS też nie widzę czegoś takiego.
(26.10.2013 19:15)ganon napisał(a): [ -> ]Czy w nowym GTA w X/Y jest taka możliwość że szukam kto jest w stanie się wymienić za Pokemona którego mam? Nie że ja szukam co chcę tylko szukam tego co chcą inni! Smile

*GTS

Nie ma takiej opcji, jedyne dwie jakie są to zaoferowanie pokemona i wpisanie jakiego dokładnie chcesz wzamian oraz szukanie poków jakich chcesz gdzie masz napisane dokładnie jakiego ktoś chce wzamian. A szkoda, bo taka opcja jak mówisz by się przydała, gdy chcemy się pozbyć starego poka Big Grin.
Wielkie dzięki! Big Grin Ahh te GTA... xD
Co trzeba zrobic zeby wejsc do sklepu z ubraniami w lumiose
(26.10.2013 20:13)Veskin napisał(a): [ -> ]Co trzeba zrobic zeby wejsc do sklepu z ubraniami w lumiose

Musisz mieć jakieś droższe ubrania, ja kupiłem cały komplet w Snowbelle City i mnie wpuścili.
(26.10.2013 20:13)Veskin napisał(a): [ -> ]Co trzeba zrobic zeby wejsc do sklepu z ubraniami w lumiose

Ten temat był poruszany tyle razy, ile "jak wejść do elektrowni Kalos?"

Ale ok, powiemTongue. Musisz wykonać wszystkie prace w Hotelu Rhissame(jakoś tak się nazywa. to ten w Lumiose), zjeść posiłek w restauracji ** w Lumiose, zjeść posiłek w *** restauracji w Lumiose, zjeść posiłek w * restauracji w Lumiose.

A teraz moje pytanie. Czy można w tym mieście z drugą odznaką wziąć udział w tym rowerowym wyścigu? Jest trasa i wiele razy sobie tam jeździłem, ale nie wiem, czy można zrobić prawdziwy wyścig.
Cytat:ganon napisał(a):
Czy w nowym GTA w X/Y jest taka możliwość że szukam kto jest w stanie się wymienić za Pokemona którego mam? Nie że ja szukam co chcę tylko szukam tego co chcą inni! Smile

Cytat:Agor napisał(a):
*GTS

Nie ma takiej opcji, jedyne dwie jakie są to zaoferowanie pokemona i wpisanie jakiego dokładnie chcesz wzamian oraz szukanie poków jakich chcesz gdzie masz napisane dokładnie jakiego ktoś chce wzamian. A szkoda, bo taka opcja jak mówisz by się przydała, gdy chcemy się pozbyć starego poka Big Grin.

Jak to nie ma... ;/ Przecież po wybraniu pokemona w GTSie jaki was interesuje, przekierowuje was do listy osób którego danego poka chcą wymienić. A w lewym dolnym rogu jest taka lupka (na czarnym kolistym tle), po której kliknięciu przeniesie was do filtru w którym możecie wybrać z jakiego regionu ma pochodzić pok lub odnośnie poka którego ludzie chcą, po wejściu w tą drugą wymienioną przeze mnie opcję macie wybór: czy pokemony z dowolną propozycją mają się pojawiać czy z takimi które macie.
Mam nadzieję, że pomogłem ^^.
(26.10.2013 20:24)mmisiek16 napisał(a): [ -> ]
Cytat:ganon napisał(a):

Cytat:Agor napisał(a):
*GTS

Jak to nie ma... ;/ Przecież po wybraniu pokemona w GTSie jaki was interesuje, przekierowuje was do listy osób którego danego poka chcą wymienić. A w lewym dolnym rogu jest taka lupka (na czarnym kolistym tle), po której kliknięciu przeniesie was do filtru w którym możecie wybrać z jakiego regionu ma pochodzić pok lub odnośnie poka którego ludzie chcą, po wejściu w tą drugą wymienioną przeze mnie opcję macie wybór: czy pokemony z dowolną propozycją mają się pojawiać czy z takimi które macie.
Mam nadzieję, że pomogłem ^^.

Filtr to co innego. Autorowi chyba chodziło o to czy da się wpisać gdzieś poka jakiego się ma i wyskakują wtedy wszystkie propozycje ludzi, którzy wzamian chcą dostać takiego pokemona jak wpisaliśmy xD.
Małe pytanie. Jak działa Poke Radar? Bo gdy chce go włączyć to pojawia się komunikat, że "mama coś tam bla, bla, bla" (wiecie o co chodzi Tongue).
Wchodzisz w trawę (Trawa w Safari nie działa) odpalasz i bach! - Falują krzaki, w które jak wejdziesz zostaniesz zaatakowany przez pokemona. Można tak robić łańcuchy polując na Shiny etc. ale o tym można poczytać w innych wątkach...
Mam pytanie mam evee i chcę ją evoluować w sylvieona ma już wszystko w pokemon amine na maxa ale po level up,ie nie evoluowała dlaczego? Proszę o pomoc bo chcę mieć komplet eveelucji i tylko tej mi brakuje. Co zrobiłem źle?
Przekierowanie