Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć mam takie pytanie czy udało się komuś odblokować więcej boxów czy cały czas będzie tylko 7.

Moja reakcja jak przeczytałam co napisał kolega niżej: Nooooooooooooooooo! (przeraźliwy krzyk aż sąsiad wyleciał na ogródek sprawdzić co to)
(25.10.2013 15:33)KNB1307 napisał(a): [ -> ]Cześć mam takie pytanie czy udało się komuś odblokować więcej boxów czy cały czas będzie tylko 7.

Możliwe, że liczba boksów przez całą grę nie ulegnie zmianie. Dochodzi za to PokéBank, który to zrekompensuje. Gdyby dali więcej miejsca na Poki w grze, duża część osób uznałaby, że nie da z siebie wyrwać kasy na dodatkowe miejsca.
Jak zacznie ci brakować miejsca do pojawi się więcej.
Jest 31 boxów - pojawiają się stopniowo jak zapełnisz pozostałe
Gdzie znajde i czy wgl. jest TM Hypnosis w X? Jestem ciekaw bo mam dream eater a nie mam hypnosis
Właśnie tam tego nie ma, dla tego o to pytam, i czy Gengar może go poznać?

EDIT: Ma on go wgranego od 1 lvl. Ja złapałem huntera, który chyba nie miał Hypnosis, czy moge jakkolwiek się jej jeszcze nauczyć?
Siemka! Big Grin
Jak mogę dodać kogoś żeby była na dolnym ekranie pokazana jako przyjaciel? Jak zapisać jego FC żeby jego ikonka była widoczna w zakładce "Friends"?
Najpierw musisz mieć własnego Mii. Jak już to zrobisz, dodajesz fc znajomego w Friend List (pomarańczowa buźka w menu głównym 3dsa). Druga osoba też musi Cię dodać.
I jak to zrobię to wtedy pojawi się też w samej grze?
(25.10.2013 20:14)ganon napisał(a): [ -> ]I jak to zrobię to wtedy pojawi się też w samej grze?

Tak, ale twój znajomy też musi Cię dodać.
Mam pytanie, Chce nauczyc mojego Sneasel Ice Punch, nigdzie nie moge znalesc spiski attackow. Normalnie to Sneasel tego sie nie uczy jedynie u Nauczyciela attackow ale w X Y nie moze sie nauczyc. Jedynie to Jajka robic, tutaj tez mam problem nie wiem jakiego pokemona mam dac, ktory umnie Ice Punch. Ktos to wie ?!
(25.10.2013 19:22)Amphi napisał(a): [ -> ]Właśnie tam tego nie ma, dla tego o to pytam, i czy Gengar może go poznać?

EDIT: Ma on go wgranego od 1 lvl. Ja złapałem huntera, który chyba nie miał Hypnosis, czy moge jakkolwiek się jej jeszcze nauczyć?

W Dendemille Town u Move Remembera. To ten domek pod schodami, a w nim ta pani przypomina zapomniane ruchy.
Czy ktoś kupował coś na Amazon.com ? Nie jestem pewien czy można zaufać tej stronie :/
Jak kupujesz to kupuj na co.uk i tak ja kupowałem. To jest jeden z największych sklepów internetowych na całym świecie( jeśli nie największy). Nie masz się czego obawiać, po za tym większość polskich sklepów sprzedających X i Y i tak kupiło je na amazonie.
Przekierowanie