Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(22.10.2013 15:23)Ad-M napisał(a): [ -> ]Niestety, ale kamienie są bezpłciowe i się nie rozmnażają xD

ok rozumiem, chodziło mi, że jak zdobyć te same kamienie, czy wogóle da sie zdobyć 2 takie same kamienie, oczywiście nie biorąc pod uwagę wymian
Hejka, jestem po lidze i dostałem Poke-Radar zauważyłem na serebii.net że w ciągu danego dnia dotyczy tylko 1 poka ale pomijając to... tak w ogóle, to jak mogę z niego skorzystać? Gdyż ciągle wyskakuje mi już denerwujący mnie napis "Mom's words echoed... Groszek! There's a time and place for everything! But not now." Spotkałem się już z prof. Sycamore kilka razy i jest teraz w swoim Lab. Wracam do swej matki, a ona coś tam o ojcu gada i wyścigach czy ma to w ogóle jakiś związek z moją obecną sytuacją? Aha, i dogadałem się Lookerem że pomogę mu w jego zadaniach (i jestem tak jakby w trakcie poszukiwania Looker Tickets ale wcale nie chce mi się ich teraz szukać...). Mam nadzieję, że w miarę dokładnie rozrysowałem wam mój obecny stan w grze.
(22.10.2013 21:07)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]
(22.10.2013 15:23)Ad-M napisał(a): [ -> ]Niestety, ale kamienie są bezpłciowe i się nie rozmnażają xD

ok rozumiem, chodziło mi, że jak zdobyć te same kamienie, czy wogóle da sie zdobyć 2 takie same kamienie, oczywiście nie biorąc pod uwagę wymian
Niestety ale można zdobyć tylko po jedne sztuce kamienia w jednej grze.
Jak tylko będzie poke bank to będziesz mógł przejść jeszcze raz gre i zdobyć drugą wersje każego kamienia :0
Nie, ponieważ w pokebanku pokemon nie będzie mógł trzymać przedmiotu.
(23.10.2013 16:10)Akinari napisał(a): [ -> ]Nie, ponieważ w pokebanku pokemon nie będzie mógł trzymać przedmiotu.

Ale będzie mógł wrzucić swoje poki do pokebanku, a przedmioty dać jakiemuś znajomemu na przechowanie, więc nie jest to nie możliwe.
(23.10.2013 15:22)mmisiek16 napisał(a): [ -> ]Hejka, jestem po lidze i dostałem Poke-Radar zauważyłem na serebii.net że w ciągu danego dnia dotyczy tylko 1 poka ale pomijając to... tak w ogóle, to jak mogę z niego skorzystać? Gdyż ciągle wyskakuje mi już denerwujący mnie napis "Mom's words echoed... Groszek! There's a time and place for everything! But not now." Spotkałem się już z prof. Sycamore kilka razy i jest teraz w swoim Lab. Wracam do swej matki, a ona coś tam o ojcu gada i wyścigach czy ma to w ogóle jakiś związek z moją obecną sytuacją? Aha, i dogadałem się Lookerem że pomogę mu w jego zadaniach (i jestem tak jakby w trakcie poszukiwania Looker Tickets ale wcale nie chce mi się ich teraz szukać...). Mam nadzieję, że w miarę dokładnie rozrysowałem wam mój obecny stan w grze.

Wejdź tu przed ostatni post.
Hejka, znalazłem coś ciekawego w necie na temat Mega Stone'ów wszystkich starterów z Kanto, a mianowicie w sklepie Stone Emporium (Lumiose City) jest pewien handlarz który sprzedaje Mega Stone'y zależne od tego jakiego startera z Kanto wybraliście i jaką wersję gry posiadacie. Np. ja jako swego startera wybrałem Bulbasaura to po kupieniu Charizardite X i Blastoisinite, sprzedawca oznajmia nam że nie ma już więcej dla nas kamieni. A sedno jest w tym, że każdego dnia sprzedaje je po innej cenie, jak np. wczoraj za charizardite x proponował 500.000, a dzisiaj już tylko 150.000 więc kupiłem przy okazji oba... Czytałem też że ponoś najniższa cena kamienia może wynosić 100.000? Ale i tak kupiłem je tanio aniżeli miałbym kupować sztukę za 500k... Być może ktoś gdzieś o tym wspominał, a być może nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą więc chciałem podzielić swym odkryciem. ^^
Czesc, szukam Razor Claw
prosze sie odezwac bardzo potezebuje mojego Weavile.
(24.10.2013 20:46)M3ll0s napisał(a): [ -> ]Czesc, szukam Razor Claw

Sklep – Battle Maison. Kosztuje 48 BP.
(24.10.2013 20:46)M3ll0s napisał(a): [ -> ]Czesc, szukam Razor Claw
Niestety jest tylko w Battle Maison za 48 punktów.
To, to wiem Koledzy, niestety nie chce mi sie tak dlugo czekac. Dlatego pytam czy ktos by mogl mit to kupic? A ja sie wymienie pokemonem jak ktos chce. ?!
Mnie nikt nie chciał nauczyć Steel Wing (pewnie go nie mając) więc wątpię by ktoś był chętny.
Co do handlarza Mega Stone'ów, cena spada wraz ze wzrostem naszego poziomu stylu. W mojej grze Charizardite od początku kosztował 150k, ale sklep znalazłam dopiero po obejściu wielu innych miejsc i skorzystaniu z różnych usług, więc pewnie faktycznie uznali mnie za wystarczająco stylową. Wink
Najniższa możliwa cena za mega stona to 10 000 - cierpliwi zaoszczędzą Big Grin
Przekierowanie