Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie jestem pewien, ale zawsze możesz się z kimś tak umówić na forum.

Btw *ewoluował
(22.10.2013 1:01)lonik napisał(a): [ -> ]a w Pokemon x/y jest taka możliwość jak wymiana 100% np. : daje Hunter'a komuś on go dostaje i odsyła do mnie żeby mi ewaluował w Gengara ?

http://forum.pokemony.com/temat-5123-VI-...#pid105436
Zapraszamy! W ostateczności możesz wymienić się ze mną bo mam dwa póki do ewolucji, a chętnych brak.
Czy da sie jakoś zbreedować kamień do mega ewolucji?
Niestety, ale kamienie są bezpłciowe i się nie rozmnażają xD
Gdzie jest kamień do mega tyrantyra i czy go znajdę w x?
(22.10.2013 15:44)dolarek8 napisał(a): [ -> ]Gdzie jest kamień do mega tyrantyra i czy go znajdę w x?

Jest w Gymie w Cyllage City, znajdziesz dopiero po lidze. Ekskluzyw dla X.
Ja już dawno jestem po lidze a dokładnie to gdzie jest ?
(22.10.2013 16:13)dolarek8 napisał(a): [ -> ]Ja już dawno jestem po lidze a dokładnie to gdzie jest ?

Wie ktoś jak można zdobyć stony ewolucyjne? Nie mówię tu o fire, grass czy water, tylko o np. dusk, shiny, sun, dawn czy moon, a zwłaszcza moon stone. Podczas gry znajdowałem po jednym (dusk, sun i moon znalazłem 2 sztuki) i na tym koniec. Wiem że w treningu z nadmuchiwanym mieczem można dostać dusk stony, ale jak zdobyć resztę nie mam pojęcia...
Moon Stone możesz jeszcze zdobyć przez niszczenie skał Rock Smashem, ale musisz mieć ogrom szczęścia i nie wiem czy w każdej lokacji to działa, czy tylko w wybranych. Ja wiem o tym dlatego, bo udało mi się raz tak zdobyć ten kamień w Glittering Cave (tej drugiej części jaskini).
(22.10.2013 16:59)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Wie ktoś jak można zdobyć stony ewolucyjne? Nie mówię tu o fire, grass czy water, tylko o np. dusk, shiny, sun, dawn czy moon, a zwłaszcza moon stone. Podczas gry znajdowałem po jednym (dusk, sun i moon znalazłem 2 sztuki) i na tym koniec. Wiem że w treningu z nadmuchiwanym mieczem można dostać dusk stony, ale jak zdobyć resztę nie mam pojęcia...

Wytrenuj jednego pokemona za pomocą super trainingów lub normalnie i później dojdą ci Secret Super-Training'i we wszystkich dostaje się kamienie ewolucyjne. Mówiłaś, że najbardziej interesuje cię moon stone, prawda? Jego dostaje się za przed ostatni: Drag Down Hydreigon. Występuje tam razem z sun stone'm. Jak zaliczysz dobry wynik powinno się udać.

Dawn Stone za: These Long Shots Are No Long Shot
Dusk Stone za: Watch Out! That's One Tricky Second Half
Sun Stone za: Drag Down Hydreigon 50%
Moon Stone za: Drag Down Hydreigon 50%
Thunder Stone za: Follow Those Fleeing Goals!
Fire/Water/Leaf Stone za: The Fire/Water/Leaf Stone Cup Begins!
Hejka
Mam małe pytanko, co mam zrobić po zdobyciu Psychic Badge? Chodzę w tą i z powrotem i nie wiem gdzie mam dalej pójść bo droga jest zamknięta. Jakieś sugestie :3
Leć do Lumiose City, do kawiarni Lysandre'a (taka czerwona).
Najlepiej jak polecisz do "środkowego" Lumiose City, centrum. Stamtąd najbliżej.
Już pokonałam wszystkich typków w tej kawiarni a ci robotnicy przed wejściem na Route 18 wciąż nie chcą mnie przepuścić ;p
No bo musisz "zagadać" do tej szafy w kawiarni i wtedy otworzą ci się drzwi do laboratorium.
Przekierowanie