Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nilsą, ale mi chodziło o mega stone'y xDDD
A poza tym to jak zdobyć rock smash ? Bo ja chyba nie mam xD a jestem po 4 odznace
TM Rock Smash o ilę pamiętam dawał jakiś kolo w domku w mieście obok jaskini, w której zdobywaliśmy skamieliny xD.

EDIT: A ja powtarzam pytanie. Jak do cholery można dostać sylveona? XDD
(11.10.2013 19:34)Agor napisał(a): [ -> ]EDIT: A ja powtarzam pytanie. Jak do cholery można dostać sylveona? XDD
Agor, właśnie wypróbowuję pewien sposób, jeśli się uda, to dam znać. c;
(11.10.2013 19:47)Flaria napisał(a): [ -> ]
(11.10.2013 19:34)Agor napisał(a): [ -> ]EDIT: A ja powtarzam pytanie. Jak do cholery można dostać sylveona? XDD
Agor, właśnie wypróbowuję pewien sposób, jeśli się uda, to dam znać. c;

Ok, z góry dzięki Big Grin. Btw. Ja też od jakiegoś czasu próbuje wykombinować coś z pokemon amie, ale serduszka wchodzą mi bardzo powoli, a nutek w ogóle nie potrafie Eevee'mu podwyższyć xD.
Może ktoś wie, gdzie można złapać Honedge'a ?
Honedge jest w wysokiej trawie na drodze powrotnej z zamku/pałacu. Tym od balkonu/fajerwerków xP
Okej. Więc Agor odkrył jak zdobyć Sylveona Big Grin. Otóż w Pokemon Amie naprzemiennie gramy w mini-gry [to powoduje, że można dalej głaskać Eevee'ego oraz to, że zje jeszcze troche puffinek], głasczemy Eevee'ego [tylko do momentu kiedy po głaskaniu poajwiają się nad nim serduszka, gdy pojawia się nad nim nutka to przechodzimy do następnego punktu] i karmimy go najlepszymi Puffinkami jakie mamy [puffinki w kolejności od najgorszych: te takie zwykłe, te z zakręconym kremem na górze, puffinki z jednym dodatkiem [wisienka, czekolada, inny owoc], puffinki z kilkoma dodatkami (można je zdobyć tylko zdobywając 5 gwiazdek w najtrudniejszym trybie mini-gry)]. Robimy to tak długo aż Eevee nie osiągnie 5 serduszek [można je sprawdzić wybierając opcję switch na panelu Pokemon Amie]. Najlepiej jest pierw wbić Eevee'mu na tyle levela, żeby następna walka na pewno oznaczała lvl up xD.
(11.10.2013 20:39)Agor napisał(a): [ -> ]Okej. Więc Agor odkrył jak zdobyć Sylveona Big Grin. Otóż w Pokemon Amie naprzemiennie gramy w mini-gry [to powoduje, że można dalej głaskać Eevee'ego oraz to, że zje jeszcze troche puffinek], głasczemy Eevee'ego [tylko do momentu kiedy po głaskaniu poajwiają się nad nim serduszka, gdy pojawia się nad nim nutka to przechodzimy do następnego punktu] i karmimy go najlepszymi Puffinkami jakie mamy [puffinki w kolejności od najgorszych: te takie zwykłe, te z zakręconym kremem na górze, puffinki z jednym dodatkiem [wisienka, czekolada, inny owoc], puffinki z kilkoma dodatkami (można je zdobyć tylko zdobywając 5 gwiazdek w najtrudniejszym trybie mini-gry)]. Robimy to tak długo aż Eevee nie osiągnie 5 serduszek [można je sprawdzić wybierając opcję switch na panelu Pokemon Amie]. Najlepiej jest pierw wbić Eevee'mu na tyle levela, żeby następna walka na pewno oznaczała lvl up xD.
Agor, dzięki za info. c; W takim razie porzucam metodę, którą obecnie stosowałam i przechodzę do Twojej. ^w^
Nie moge przejść do Lumiose city :? jakiś czub stoi przy schodach i mów coś o Power plant ? :/

znalazłem Big Grin
Ma ktoś pojęcie czy Litleo uczy się niedaleko 20 levela jakiś ciekawych ataków? .-. bo ma już 20 i jego najlepszy atak ognisty to... Ember >.>.

Btw. JAkby ktoś nie zrozumiał mojej wypowiedzi o tym jak ewoluować Eeveego w Sylveona to po prostu chodzi o to, żeby go zlevel upować w momencie gdy ma 5/5 serduszek w tych statystykach Pokemon Amie xD. Ja po prostu wytłumaczyłem jak osiągnąć te 5/5 serduszek xD.
Czy ktoś orientuje się gdzie mogę dopaść Phantump(a), aktualnie jestem w okolicach 4 gymu, dzięki z góry za info Smile
@Agor, wielkie dzięki! : D Moja Madoka właśnie stała się Sylveonem! ^w^ Bardzo, bardzo, ale to bardzo dziękuję! :3 ... Nie mam pojęcia jak Ci się odwdzięczyć. ;c
Jak przejsc do route 14 ? :/ po pokonaniu clemonta nie chca mnie tam wpuścić Sad mówi coś gościu o Clemoncie,ale dupa
Co robić w pałacu po złapaniu Futofrou?
(11.10.2013 23:12)Chaqui napisał(a): [ -> ]Co robić w pałacu po złapaniu Futofrou?

wejsc do pałacu na piętro na balkon po pokeflet Smile
Przekierowanie