Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Musisz iść do Frost cavern, przjsć ją a potem wyjść i potem masz Mamoswine'a czekającego na route 17.
Dzięki Smile
Po prostu rozdaj CherisheSmile.
Nie wiem czy dobry temat jak coś to przenieście .

Czy ma ktoś w Friend Safari Sligoo z Gooey?
Czy ma ktoś Steel wing - TM51? Chciałbym mojego Taillowa go nauczyć. Odpowiedź na PW proszę

Jak nie dobry wątek to proszę o przeniesienie.
Ma ktoś może, lub wie jak dostać (w koszach nie mogę znaleźć poków) Banette? Jeśli ktoś może mi go zbreedować to pięknie poproszę Smile
Mogę dać ditto, dowolnego z 6 starterów, skamieliny, Eevee, togepi, rotoma, czy innego "normalnego" poka, w tym te ekskluzywne.
a wie ktoś może gdzie w pokach X można oduczyć sie HMu ?
(21.10.2013 21:56)homer691 napisał(a): [ -> ]a wie ktoś może gdzie w pokach X można oduczyć sie HMu ?

Ruchów oduczamy się w Dendemille town w domku pod schodami u dziadka.
(21.10.2013 21:50)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Ma ktoś może, lub wie jak dostać (w koszach nie mogę znaleźć poków) Banette?

Według Serebii.net jest on tylko we czwartki.
(21.10.2013 21:50)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Ma ktoś może, lub wie jak dostać (w koszach nie mogę znaleźć poków) Banette? Jeśli ktoś może mi go zbreedować to pięknie poproszę Smile
Mogę dać ditto, dowolnego z 6 starterów, skamieliny, Eevee, togepi, rotoma, czy innego "normalnego" poka, w tym te ekskluzywne.

Jeżeli chcesz, to mogę dać ci Shuppet'a, albo ci go ewoluować i wtedy dać.

(21.10.2013 20:54)aboma napisał(a): [ -> ]Czy ma ktoś Steel wing - TM51? Chciałbym mojego Taillowa go nauczyć. Odpowiedź na PW proszę

Jak nie dobry wątek to proszę o przeniesienie.

Steel Wing jest do wymiany za punkty w Battle Maison, czyli w tym budynku, w którym się walczy w Kiloude City.
Na czym polega to całe GTA ?
(22.10.2013 0:35)lonik napisał(a): [ -> ]Na czym polega to całe GTA ?

GTA? Grand Theft Auto, seria gier o złodzieju samochodów, ostatnio premierę miała V część, polecam co się ubawiłem przy niej to moje.
Sroka nie GTA tylko GTS
GTS(Global Trade Station) - Wymiana pokami z całym światem.
a w Pokemon x/y jest taka możliwość jak wymiana 100% np. : daje Hunter'a komuś on go dostaje i odsyła do mnie żeby mi ewaluował w Gengara ?
Przekierowanie