Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20.10.2013 22:54)Rikimaru18 napisał(a): [ -> ]Mam kolejne pytanie(tak wiem że mam co chwileBig Grin) chciałbym wiedzieć gdzie złapać ditto ktoś pisał że w pokemon vilige ale nie mogę go znaleść a może jest gdzieś dalej? Proszę o pomoc bo chciałbym breedować poki. P.S Jeśli ktoś ma chespina do wymiany to ja mogę odać frokiego. Proszę piszcie gdyby coś.

Pokémon Village, fioletowe i żółte kwiatki.
Wiem, że już dużo osób o to się pytało, jednak ja nadal czegoś nie rozumiem. Jak można jeszcze zdobyć te megastone'y?
Na pewno można je dostać albo wykopać z ziemi. Na serebii jednak już nie pokazują nowych megaewolucji a ekipa tej strony już pewnie przeszukała wszystkie zakamarki gry.
Musi istnieć jeszcze jakiś inny sposób, ponieważ sądzę, że znamy za mało megaewolucji.
(20.10.2013 23:19)Ryba napisał(a): [ -> ]Wiem, że już dużo osób o to się pytało, jednak ja nadal czegoś nie rozumiem. Jak można jeszcze zdobyć te megastone'y?
Na pewno można je dostać albo wykopać z ziemi. Na serebii jednak już nie pokazują nowych megaewolucji a ekipa tej strony już pewnie przeszukała wszystkie zakamarki gry.
Musi istnieć jeszcze jakiś inny sposób, ponieważ sądzę, że znamy za mało megaewolucji.

Polecam LINK
Ja to już pisałem: Drifblim, czy Magcargo, czy inne - poprzez duże przywiązanie do pokemona czyli: poketraining, pokeamie itp.
(20.10.2013 20:10)sycho141 napisał(a): [ -> ]
(20.10.2013 19:54)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Ukończyłem fabułę, mam national dex, ale jeszcze nie mogę znaleźć nowych kamieni do mega ewo - co trzeba zrobić by dało się je znaleźć?

Udać się do tego nowego miasta, które odblokowuje się po lidze, tam koło łatwi będzie czekał twój rywal, jak go pokonasz idziesz do profesorka, koło tego różowego czegoś i ulepsza on ci mega Stone.

gdzie mam tego rywala znaleść?
Na samej górze(przy ławkach) w tym mieście odblokowanym po lidze.
Już wiem dzięki :-)
Takie pytanie moje xD jak właściwie nazywa się fryzjer w Lumiose? Bo chciałbym tam pójść sobie ogarnąć postać, ale nie dość, że nie wiem jak tam dojść [a szaleństwem jest przszukiwanie całego Lumiose xD] , to w dodatku nawet z taksówki nie mogę skorzystać, bo nie mam pojęcia jak się nazywa fryzjer xD. Jedyne do czego trafiłem to ten fryzjer dla Furfrou .-..
To chyba w północnym Lumiose jest(na pewno na obrzeżach miasta, a nie w środku), i szyld to grzebień.
(21.10.2013 18:14)Agor napisał(a): [ -> ]Takie pytanie moje xD jak właściwie nazywa się fryzjer w Lumiose? Bo chciałbym tam pójść sobie ogarnąć postać, ale nie dość, że nie wiem jak tam dojść [a szaleństwem jest przszukiwanie całego Lumiose xD] , to w dodatku nawet z taksówki nie mogę skorzystać, bo nie mam pojęcia jak się nazywa fryzjer xD. Jedyne do czego trafiłem to ten fryzjer dla Furfrou .-..

Coiffure Clips – South Boulevard.
Hejo!
Nie wiem czy to pytanko już było, ale jak mam wyewoluować piloswina? wiem że bez mamoswina nie da się przejść route 17. I wiem że trzeba go nauczyć acientpower tylko jak? O to mi dokładnie chodzi ;p Prosiła bym tak krok po kroku dla zielonej :3
Z góry dzięki za odpowiedź Wink
Już nie pamiętam jak to było, ale na pewno nie trzeba było mieć Mamoswina... można było użyć już tam stojącego Smile
żeby przejść drogę 17 musisz iść do lodowej jaskini na północ od miasta i zobaczyć co zaniepokoiło miejscowego mamoswina - gdy to zrobisz, miejscowy mamoswina będzie czekał na ciebie na drodze 17 - niestety nie ujeżdżasz swojego poka Tongue
A jeśli chcesz ewoluować piloswina to musisz go nauczyć ataku ancient power (można to zrobić u move remaindera w Dendemille Town (tzn. w mieście w którym jesteś xD) ) i wbić level
@up
Nie potrzebujesz mamoswine'a. Ten na route cię przewiezie, tylko jest smutny, bo jego przyjaciel abomasnow jest w niebezpieczeństwie. Udaj się do Frost Cavern, znajdź i pomóż dla abomasnow, a mamoswine cię przewiezie.
Przecież mamoswine jest potrzebny na route 17 a ten który jest stoi we frost cavern jak ja mam go tam przeteleportowac O.o No chyba że o czymś nie wiem ;p
Przekierowanie