Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(20.10.2013 13:21)Rikimaru18 napisał(a): [ -> ]Mam pytanko. Jak w xy evoluować evee w leafeona i glaceona?

Pytanie zadawane już milion razy, wystarczy zobaczyć kilka stron wcześniej .-.. Ale ok, od tego ten wątek w końcu.

Ewolucja przebiega dokładnie tak samo jak w poprzednich generacjach Eevee -lvl up przy Ice Rocku-> Glaceon; Eevee -lvl up przy Moss Rocku-> Leafeon. Ice Rock znajduje się gdzieś we Frost Cavern, a Moss Rock na route 20.
Też mam pytanie, ogarnia ktoś postacie? Spotkałem się w Multi z kilkoma trenerami, którzy mieli niestandardowe skórki, sycamore'a, tieno i liderów - skąd oni to biorą? Odblokowuje się je gdzieś?
Mnie bardzo ciekawi kwestia "Hidden Ability". Skąd je brać? Big Grin
(20.10.2013 13:26)sycho141 napisał(a): [ -> ]Też mam pytanie, ogarnia ktoś postacie? Spotkałem się w Multi z kilkoma trenerami, którzy mieli niestandardowe skórki, sycamore'a, tieno i liderów - skąd oni to biorą? Odblokowuje się je gdzieś?

Ustawiasz avatar w PSSie w opcji Profile.
A ja mam pytanie odnośnie Pokerusa. Za pewne moje poki zaraziły się przez wonder trade i tu moje pytanie. Czy pokerus działa dalej jak wcześniej? Chciałem sprawdzić czy dupluje EV przy super treningu, ale nie. W X/Y zaszło tak wiele zmian, że zaczynam się obawiać że Pokerus ma negatywne skutki. No i jeszcze jedno. Gram już około 12 lat, ale dopiero nie dawno się dowiedziałem, że natury także mają znaczenie, oraz te IV points. Byłbym bardzo wdzięczny, gdy ktoś wyjaśni mi po krótce.
Gdzie znajdę everstone?
(20.10.2013 18:45)dolarek8 napisał(a): [ -> ]Gdzie znajdę everstone?

W Geosenge Town. Daje go naukowiec w budynku na lewo od Centrum Pokemon.
Ukończyłem fabułę, mam national dex, ale jeszcze nie mogę znaleźć nowych kamieni do mega ewo - co trzeba zrobić by dało się je znaleźć?
(20.10.2013 19:54)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Ukończyłem fabułę, mam national dex, ale jeszcze nie mogę znaleźć nowych kamieni do mega ewo - co trzeba zrobić by dało się je znaleźć?

Udać się do tego nowego miasta, które odblokowuje się po lidze, tam koło łatwi będzie czekał twój rywal, jak go pokonasz idziesz do profesorka, koło tego różowego czegoś i ulepsza on ci mega Stone.
(20.10.2013 9:21)Veskin napisał(a): [ -> ]
(20.10.2013 8:41)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]Gdzie znajde kamień do Mega Garchompa? Na serebii jest napisane, że na Victory Road, ale przeszukałem całe (przynajmniej tak mi sie wydaje) i nadal go nie mam. Oczywiście jestem już po lidze.

http://www.youtube.com/watch?v=EhC8uSrcvUQ

Próbuje cały czas i nie ma czegoś takiego, poke balla z tym TM-em już wcześniej zabrałem. Nawet na wszelki wypadek lige jeszcze raz przeszedłem. W teamie oczywiście mam już Garchompa
Po upgradzie Megastone'a można zbierać pozostałe. Jeden wałek - tylko miedzy 8 a 9 wieczorem. Moż dlatego się Wam nie udaje.
Dobra, mam już 4 nowe - Dzięki! Big Grin
Gdzie w lost hotel można znaleźć Rotom'a?
(20.10.2013 21:55)PrzemoRi napisał(a): [ -> ]Gdzie w lost hotel można znaleźć Rotom'a?

W ruszających się koszach na śmieci. Mogą też wyjść Trubishe. (Rotom może się zdarzyć w każdej formie, mnie zaatakował jako wiatrak)
Jestem właśnie w Kiloude City i z czyjegoś gameplay'a wynika że powinna tam być Serena, jednak u mnie jej nie ma! Wie ktoś co trzeba zrobić?
Mam kolejne pytanie(tak wiem że mam co chwileBig Grin) chciałbym wiedzieć gdzie złapać ditto ktoś pisał że w pokemon vilige ale nie mogę go znaleść a może jest gdzieś dalej? Proszę o pomoc bo chciałbym breedować poki. P.S Jeśli ktoś ma chespina do wymiany to ja mogę odać frokiego. Proszę piszcie gdyby coś.
Przekierowanie