Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zaraz przed mostkiem w takiej skale znajdziesz "pass" do windy, możesz sobie pomóc szukając przy pomocy Dowsing machine i po prostu klikasz na tą skałę "A".
Pisało się o tym kilka stron wcześniej...
(19.10.2013 11:57)Agor napisał(a): [ -> ]Mam takie pytanko XD. Złapałem na Friend Safari Dusclopsa i chcę sobie go wybreedować na RestTalk Dusclopsa z dobrymi IV'ami. Tu jednak jest problem. Nie zdołałem znaleźć żadnych informacji o ataku Sleep Talk. Ma ktoś pojęcie czy istnieje w ogóle Move Tutor uczący poka tego ataku, może przywrócili TM, albo jest jakiś pok, który będzie mógł "nauczyć" Duskulla tego ataku przez breeding? Zawsze pozostaje opcja, że po prostu Sleep Talk został wycofany .-.. Wie ktoś coś o tym? XD

Sleep Talk to TM88, znajdziesz go randomowo w hotelach.
Ciągle tak pytam ale mam kolejne pytanie XDD. Niestety przez swoją niezdarność, zapomniałem poku, którego dałem na Wonder Trade zabrać Everstona i kamyczek poszedł w... nicość XD. Czy da się gdzieś zdobyć drugiego nie licząc bicia Thiefem Gravelerów? XD Czy po prostu muszę się wymienić?
Mogę Ci dać, mam ze 3.
Wow, spoko Big Grin. Chcesz coś wzamian? XD Mogę ci dać nawet master balla - i tak wszystkie legendy zawsze łapię w ultra XD.
A daj, będę miał na shiny
@Nilson - zajrzyj do PW xD.

No a żeby nie był spam to i tak zapytam się o coś co mnie dręczy od dłuszego czasu. Skąd wziąć Tyranitarite/Aggronite? XD Na serebii jest napisane, że w Cyllage City, a wcześniej było napisane iż w Cyllage Gym, ale póki co jedyne na co natrafiłem w tej sprawie to Trevor mówiący graczowi o tym, że Tyranitar podobno ma Mega Ewolucje.
Wpisz w youtuba aggronite i bedzie filmik gdzie jest ten mega stone (http://www.youtube.com/watch?v=10qMFRNCF9U)
(19.10.2013 19:39)Agor napisał(a): [ -> ]@Nilson - zajrzyj do PW xD.

No a żeby nie był spam to i tak zapytam się o coś co mnie dręczy od dłuszego czasu. Skąd wziąć Tyranitarite/Aggronite? XD Na serebii jest napisane, że w Cyllage City, a wcześniej było napisane iż w Cyllage Gym, ale póki co jedyne na co natrafiłem w tej sprawie to Trevor mówiący graczowi o tym, że Tyranitar podobno ma Mega Ewolucje.

Odpisałem Ci, wejdź do gry
Kiedy się kończy Event z Torchiciem?
(19.10.2013 21:40)Never napisał(a): [ -> ]Kiedy się kończy Event z Torchiciem?

15 Stycznia
Gdzie znajde kamień do Mega Garchompa? Na serebii jest napisane, że na Victory Road, ale przeszukałem całe (przynajmniej tak mi sie wydaje) i nadal go nie mam. Oczywiście jestem już po lidze.
(20.10.2013 8:41)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]Gdzie znajde kamień do Mega Garchompa? Na serebii jest napisane, że na Victory Road, ale przeszukałem całe (przynajmniej tak mi sie wydaje) i nadal go nie mam. Oczywiście jestem już po lidze.

http://www.youtube.com/watch?v=EhC8uSrcvUQ
Mam pytanko. Jak w xy evoluować evee w leafeona i glaceona?
Przekierowanie