Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
National Dex jest, nie pamiętam tylko kiedy się go dostawało.
Po lidze masz się spotkać z psorkiem na stacji kolejowej (matka bohatera mówi nam gdzie dokładnie) i jak dobrze pamiętam to wtedy dostajesz national dexa. Ale jedyne poki z poza kalos dexa możesz spotkać tylko we friend safari, jeśli ma sie dużo przyjaciół i trochę szczęścia (albo na odwrót xD)
Czyli nie można po national dexie łapać reszty legend z poprzednich gen? ;_;
Łapać raczej nie bo nic więcej nie wiadomo o innych legendach niż te dotychczas ujawnione.
Dręczą mnie kilka pytań:
Gdzie mogę ewoluować Eevee'go w Glaceona, bądź Leafeona?
Czy jest możliwość otrzymania dwóch skamielin (to znaczy, chodzi o to, że jak dostanę skamielinę Tyrunta, to można gdzieś znaleźć Skamielinę Amaury)?
Akurat jestem w miejscu, gdzie jest ten pałac, ale nie wiem, gdzie znaleźć Furfrou tego właściciela zamku, bym mógł przejść dalej.
(18.10.2013 23:45)Nejo napisał(a): [ -> ]Dręczą mnie kilka pytań:
Gdzie mogę ewoluować Eevee'go w Glaceona, bądź Leafeona?
Czy jest możliwość otrzymania dwóch skamielin (to znaczy, chodzi o to, że jak dostanę skamielinę Tyrunta, to można gdzieś znaleźć Skamielinę Amaury)?
Akurat jestem w miejscu, gdzie jest ten pałac, ale nie wiem, gdzie znaleźć Furfrou tego właściciela zamku, bym mógł przejść dalej.

1. Icy Rock znajdziesz w Frost Cavern ["nad" Dendemille Town]; Moss Rock znajdziesz na route 20, w tym lesie Big Grin.

2. Niestety nie, ale wiele zbreedowanych Amaur znajdziesz na GTS'ie.

3. W tym parku za pałacem [wchodzisz do niego przez drzwi naprzeciwko drzwi wejściowych do pałacu], w labiryntach po lewej. Tam spotkasz Shaune a potem musisz "dorwać" psa Big Grin.
czy dobrze zrozumialem dzialanie 2 everstonow przy bredowaniu. Jest 50% szans, ze dostanie jedna ze zwiekszonych statystyk od kazdego z trzymajacych everstone pokemonow?

Co rozumiem mialo by pomoc w wylosowaniu odpowiedniej natury?

Edit. ponawiam, czy ktos ma przypadkiem na zbyciu everstone? Lub mozna w grze dorwac wiecej niz w jeden w jakikolwiek sposob?
Gdzie można zdobyć gardenvoirnite? Czytałem że można dostać Raltsa z mega stone od Dianthy po lidze, to prawda?
(19.10.2013 11:45)Nekuro napisał(a): [ -> ]Gdzie można zdobyć gardenvoirnite? Czytałem że można dostać Raltsa z mega stone od Dianthy po lidze, to prawda?

Jeśli mnie pamięć nie myli, to trzyma go przetradowany Ralts. Wymienisz się w Lumiose City.

@down Właśnie, Café – Southern Boulevard.
Jest w stolicy w kawiarnii(?) tam gdzie pierwszy raz spotkałeś Dianthe.
Mam takie pytanko XD. Złapałem na Friend Safari Dusclopsa i chcę sobie go wybreedować na RestTalk Dusclopsa z dobrymi IV'ami. Tu jednak jest problem. Nie zdołałem znaleźć żadnych informacji o ataku Sleep Talk. Ma ktoś pojęcie czy istnieje w ogóle Move Tutor uczący poka tego ataku, może przywrócili TM, albo jest jakiś pok, który będzie mógł "nauczyć" Duskulla tego ataku przez breeding? Zawsze pozostaje opcja, że po prostu Sleep Talk został wycofany .-.. Wie ktoś coś o tym? XD
Ja mam takie pytanko. Bo trochę się naczytałem o jakichś mega stone'ach oprócz tych, które są potwierdzone, czyli Blazi, Charizar(X i Y), Absol, Ampharo, Gengar, Aboma, Lucario. Ostatnio coś przeczytałem o Baninite... sam już nie wiem o co w tym chodzi? Czy Stony są dla większej liczby poków, czy jacyś hakerzy sobie tworzą?
Tu masz pokemony które mogą mega-ewoluować.
http://www.serebii.net/xy/megaevolutions.shtml

A póki co w X/Y wszytko jest legalne bo nie zostało zhackowane.
Hej,ostatnio zdobyłem 4 odznakę i ruszyłem w kierunku Power Plant( tej na pustyni). Znalazłem tam przedstawiciela team Flair, pokonałem go ,ale kompletnie nie wiem co robić dalej! On ,że coś zgubił ,ale gdzie i co?
(19.10.2013 12:23)AquerPL napisał(a): [ -> ]Hej,ostatnio zdobyłem 4 odznakę i ruszyłem w kierunku Power Plant( tej na pustyni). Znalazłem tam przedstawiciela team Flair, pokonałem go ,ale kompletnie nie wiem co robić dalej! On ,że coś zgubił ,ale gdzie i co?
Mówi że coś zgubił i potem dodaje że fajnie jakby miał dowsing machine. Tak więc włącz i poszukaj karty wejściowej.
Przekierowanie