Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Znalazlem everstone w Geosenge Town.

Potrzebuje jeszcze jeden evestrone. jest moze do kupienia w jakims shopie, ewentualnie mozna go znalezc bijac rock smashem w kamienie lub w jakims piasku za pomoca item findera?

czy tez moze ktos ma everstone na zbyciu?
(17.10.2013 13:28)Blackjack napisał(a): [ -> ]Znalazlem everstone w Geosenge Town.

Potrzebuje jeszcze jeden evestrone. jest moze do kupienia w jakims shopie, ewentualnie mozna go znalezc bijac rock smashem w kamienie lub w jakims piasku za pomoca item findera?

czy tez moze ktos ma everstone na zbyciu?

Sprawdź privSmile
Czy wie ktoś o jeździe na Gogoacie W Lumiose City? Czy trzeba mieć własnego, czy gdzieś one są w mieście do pożyczenia?
Mam pytanko Big Grin. Jak właściwie łapać roamingowe legendy? Bo natrafiłem na Moltresa, teraz go gonię i próbuje capnąć używając Mean Looka, ale za każdym razem, zanim jeszcze walka się rozpocznie on ucieka. Czy to zależy od szybkości poka czy po prostu muszę sobie łapać Dugtrio z Arena Trapem? XD

EDIT: Dobra, już wiem Big Grin dla tych, którzy też się będą głowić - legendarne ptaki będą kilka razy uciekać, a potem będą normalnie do złapania w Azure Bay xD. Znaczy chyba, tak mi powiedziała koleżanka Big Grin.
(17.10.2013 21:03)Agor napisał(a): [ -> ]Mam pytanko Big Grin. Jak właściwie łapać roamingowe legendy? Bo natrafiłem na Moltresa, teraz go gonię i próbuje capnąć używając Mean Looka, ale za każdym razem, zanim jeszcze walka się rozpocznie on ucieka. Czy to zależy od szybkości poka czy po prostu muszę sobie łapać Dugtrio z Arena Trapem? XD
Wg. serebii.net przez jakiś czas one się właśnie tak bawią w uciekanie, a w pewnym momencie lecą do Azure Bay do Sea Spirit's Den i tam podobno są.
(17.10.2013 20:44)aboma napisał(a): [ -> ]Czy wie ktoś o jeździe na Gogoacie W Lumiose City? Czy trzeba mieć własnego, czy gdzieś one są w mieście do pożyczenia?

Są specjalne miejsca, takie jakby przystanki, z których można ruszyć na Gogoacie w przejażdżkę po Lumiose. Pok jest jakby do wypożyczenia, tzn. jeśli będziesz chciał się przejechać, stworek się pojawi. Swojego chyba używać nie można.
Słuchajcie nie czytałem poprzednich postów aby nie robić sobie spoilerów ale mam proźbe czy mógłby mi ktoś wysłać jakiegoś dobrego HM slave na PM?
Czy aby ewoluować Sliggo w Goodrę można użyć ruchu Rain Dans, czy trzeba znaleźć miejsce w którym akurat pada? i czy musi to być lvl 50 (bo ja się trochę zapomniałem i sądziłem że ewoluuje na 55 lvl i mam go teraz na 54)?
(17.10.2013 23:05)Ash4225 napisał(a): [ -> ]Czy aby ewoluować Sliggo w Goodrę można użyć ruchu Rain Dans, czy trzeba znaleźć miejsce w którym akurat pada? i czy musi to być lvl 50 (bo ja się trochę zapomniałem i sądziłem że ewoluuje na 55 lvl i mam go teraz na 54)?

To musi być miejsce, gdzie pada. Serebii podaje, że poziom 50.
Ktoś wie gdzie znajduje się nagroda profesora Sycamora w przedostatnim mieście?
Gdzie znajdę krewetke?
route 8, good rod
To chyba odpowiedni temat, by o tym napisać.

Mam problem z wymianami na GTS-ie od trzech dni. Na początku wszystko działa dobrze, mogę tam wejść wyszukać Pokemona jakiego chcę, ale gdy ma już dojść do wymiany, wyskakuje mi błąd:

Cytat:A communication error has occurred.

Press the POWER Button, and end the game.

Dzieje się coś takiego jak pisałam wyżej od trzech dni, wcześniej wymiany na GTS-ie przebiegały bez żadnych zakłóceń (bez problemu zdobyłam tam Skrepla), wymiany na Wonder Trade wciąż mi działają. Na początku myślałam, że to tylko przejściowy problem i postanowiłam przeczekać, ale coś za długo to trwa. W czym tkwi problem? Wątpię, by z moim połączeniem internetowym było coś nie tak, szczególnie, że wszystkie inne opcje sieciowe tych gier działają bez zarzutu. Tylko ja tak mam czy ktoś inny też?
(17.10.2013 23:05)Ash4225 napisał(a): [ -> ]Czy aby ewoluować Sliggo w Goodrę można użyć ruchu Rain Dans, czy trzeba znaleźć miejsce w którym akurat pada? i czy musi to być lvl 50 (bo ja się trochę zapomniałem i sądziłem że ewoluuje na 55 lvl i mam go teraz na 54)?

Próbowałem z Rain Dancem i nie udało się Big Grin
Takie mam pytanko, możliwe, że było gdzieś wspominane. Kalos Dex jest jedynym dexem w grze? Czy można otrzymać National Dex i łapać poki z poprzednich gen które nie pojawiają się przed jego dostaniem? XDD Bo myślałem, że national dexa dostaniemy jak zawsze - po lidzę, ale ciągle mam regionowego XD. Trzeba mieć pełny Kalos Dex czy może National Dex będzie możliwy do odebrania dopiero po wyjściu Pokemon Banku i Transferu [bo to by było bez sensu, żebym przesłał sobie do gry takiego Oshawotta, a go ni ma w dexie o: ]?
Przekierowanie