Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hejka, mam takie pytanie z innej beczki ale jak sprawdzić sobie Friend Code? Czy dostanę w późniejszej fazie gry Pal Pad bo narazie mam tylko 1 odznakę...?
(16.10.2013 19:04)mmisiek16 napisał(a): [ -> ]Hejka, mam takie pytanie z innej beczki ale jak sprawdzić sobie Friend Code? Czy dostanę w późniejszej fazie gry Pal Pad bo narazie mam tylko 1 odznakę...?

Friend Code sprawdzasz w "ustawieniach" ("settings") 3DSa

Mam jedno małe pytanie.

Gdzie kupuje się Honey? (ewentualnie zdobywa itp.) Potrzebuję do złapania Mareepa Big Grin
Albo możesz kliknąć na ikonkę buźki, która jest w górnej części dolnego ekranu (wejdziesz wtedy w Friend List). W X/Y nie ma Pal Pada; na dolnym ekranie znajdziesz PSS, dzięki któremu obejdziesz się bez tego przedmiotu.
Czy ktoś jest w stanie mi wytlumaczyc dlaczegeo z jajka wykluł mi się Wobbuffet a nie Wynaut? xd
(16.10.2013 20:31)lirykald napisał(a): [ -> ]Czy ktoś jest w stanie mi wytlumaczyc dlaczegeo z jajka wykluł mi się Wobbuffet a nie Wynaut? xd

Jasne, Wobbuffet powinien trzymać Lax Incense przy breedowaniu.
Czy ktoś już ewoluował Golbata w Crobata? Wiadomo co trzeba zrobić?
odpowiedni poziom szczęścia i golbat ewoluuję.
(16.10.2013 21:22)jakubd napisał(a): [ -> ]Czy ktoś już ewoluował Golbata w Crobata? Wiadomo co trzeba zrobić?

Chyba nic się nie zmieniło, czyli ewoluuje przy wysokim szczęściu + lvl up. Choć Bulbapedia twierdzi, że ewolucja przez trade, nie sugerowałbym się tym.
To wiem ale czy trzeba go męczyć w Pokemon Amie czy po prostu nim walczyć przez jakiś czas?
Daj mu sooth bell i ładuj witaminy zwykłe.
(16.10.2013 21:29)jakubd napisał(a): [ -> ]To wiem ale czy trzeba go męczyć w Pokemon Amie czy po prostu nim walczyć przez jakiś czas?

Rób tak, jak w poprzednich genach i możesz sobie pomóc, używając Pokémon-Amie. Maksymalne przywiązanie nie jest chyba równoznaczne z maksymalnym szczęściem, więc nie musisz długo męczyć Golbata głaskaniem i karmieniem puffinkami, aczkolwiek na pewno nie stracisz, robiąc to.
gdzie spotkam Swablu?
Czy mega Aggron jest rzeczywiscie Pure steel?
(16.10.2013 21:36)raf3sobczak napisał(a): [ -> ]gdzie spotkam Swablu?
Czy mega Aggron jest rzeczywiscie Pure steel?

Route 21. Tak.
Witam, kupiłem niedawno pokemony x i że są to moje pierwsze poki to Świeżak jestem. Mam pytanie jak breedować pokeomy jak to działa, jakie najlepiej, jest jakiś wątek gdzie jest to wyjaśnione, niestety ja nie znalazłem.
Najszybciej z ditto, wtedy np Charizard + ditto = Charmander. Albo Dwa takie same poksy różnej płci Charizard Male + Charizard Female = Charmander.
Jeśli chodzi o grupy to najlepiej sprawdzić na bulbie: http://bulbapedia.bulbagarden.net/wiki/P...n_breeding
Przekierowanie