Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gość od zmiany imienia Poka... Camphrier Town - w Centrum Pokemon.
Pokonałem team flare i wysłali mnie po legendarnego poka. Gdzie on jest?
Na lewo od lidera team flare masz zejscie w podziemia
Edit:
Niewazne. Znalazlem w google.
Nie edytujcie pytań, pisząc, że się już znalazło odpowiedź. Wasze pytanie może posłużyć komuś innemu w przyszłości.

Ponawiam swoje pytanie: Gdzie po lidze expić poki i gdzie są jacyś w miarę silni trenerzy.
Pokonałem 7 liderkę (Olymphię) i znów nie wiem co robić :C. Po wyjściu z sali podeszła do mnie Serena i coś tam gadała. Potem zjawił się Lysandre i też coś tam gadał. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale gdy już sobie poszedł Serena mówiła chyba że powinniśmy pójść tam gdzie go poznaliśmy. Jestem teraz w Lumiose i nie wiem co robić. Pomoże ktoś?
O ile dobrze pamiętam, musisz udać się do Geosenge Town.
Cześć! Mam pytanie, mianowicie, jak zmienic swój outfit w Pokemon X lub Y z tego domyślnego niebieskiego stroju na jakieś inne ubrania?
W butikach możesz kupować ubrania, a potem je zmieniać w Pokemon Center.
ok, dzieki. jeszcze 1 pytanie. skad najlepiej kupic poki X ( zamowic w internecie ) zeby bylo jak najtaniej Tongue + jeszcze chcialem sie zapytac o te outfity, mianowicie duzy wybor jest tych strojow?Big Grin
Bierz z ultimy, gwarancja,że szybko przyjdzie. Tak przynajmniej było w przypadku preorderu.
Pytanie. Jak z ditto zrobić inne poki, tzn. trzeba je oddać razme do chodowli (tak mi powiedziano) ale na ile? i czy ma znaczenie którego pierwszego wybiore do oddania?
(16.10.2013 18:50)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]Pytanie. Jak z ditto zrobić inne poki, tzn. trzeba je oddać razme do chodowli (tak mi powiedziano) ale na ile? i czy ma znaczenie którego pierwszego wybiore do oddania?

Oddajesz do Day Care Ditto i Poka, którego chcesz zbreedować. Nie wiem ile to zajmie, bo w X/Y jeszcze tego nie robiłem. Długo w każdym razie w poprzednich nie musiałem czekać, może zadzwonią przez Holo Caster, nie wiem. Poksy oddajesz w dowolnej kolejności (rozumiem, że chodzi ci o Ditto i coś jeszcze).
(16.10.2013 18:57)Mi5i3K napisał(a): [ -> ]
(16.10.2013 18:50)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]Pytanie. Jak z ditto zrobić inne poki, tzn. trzeba je oddać razme do chodowli (tak mi powiedziano) ale na ile? i czy ma znaczenie którego pierwszego wybiore do oddania?

Oddajesz do Day Care Ditto i Poka, którego chcesz zbreedować. Nie wiem ile to zajmie, bo w X/Y jeszcze tego nie robiłem. Długo w każdym razie w poprzednich nie musiałem czekać, może zadzwonią przez Holo Caster, nie wiem.

A ile czekałeś? Day Care to jest ta chodowla co jest w każdej części?
(16.10.2013 18:59)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]
(16.10.2013 18:57)Mi5i3K napisał(a): [ -> ]

Oddajesz do Day Care Ditto i Poka, którego chcesz zbreedować. Nie wiem ile to zajmie, bo w X/Y jeszcze tego nie robiłem. Długo w każdym razie w poprzednich nie musiałem czekać, może zadzwonią przez Holo Caster, nie wiem.

A ile czekałeś? Day Care to jest ta chodowla co jest w każdej części?

Tak, Day Care to hodowla. Jak chciałem ostatnio zbreedować Umbreona, to nie czekałem więcej niż 15 min.
Przekierowanie