Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy w X/Y znajdują się tylko dwa legendarne poki?
(15.10.2013 18:40)ganon napisał(a): [ -> ]Czy w X/Y znajdują się tylko dwa legendarne poki?
Jest sześć: trzy nowe + trzy legendarne ptaki z Kanto.
Zdobyłem siódmą odznakę i kazali mi wrócić do Lumiose City, ale to miasto jest wielkie gdzie mam iść?
oto moje pytanie:

czy w grze da się złapać Travenanta? Chodzi mi o niego, nie o jego pre-evo.

@up o ile dobrze pamiętam musisz się teraz udać do kawiarenki Lysandrego. Tam pokonujesz kelnerów i otwierasz tajne przejście za szafą.
(15.10.2013 19:30)ZZAZZ napisał(a): [ -> ]oto moje pytanie:

czy w grze da się złapać Travenanta? Chodzi mi o niego, nie o jego pre-evo.

@up o ile dobrze pamiętam musisz się teraz udać do kawiarenki Lysandrego. Tam pokonujesz kelnerów i otwierasz tajne przejście za szafą.

Route 20.
Cytat:Jest sześć: trzy nowe + trzy legendarne ptaki z Kanto.
Dziwne że tylko trzy legendy... w sumie dobrze jak nie jest za dużo(w Kanto było 5, w Johto 6) a w IV i V to już była przesada(14 i 13 legend). Jakie to są legendy? Dwie z okładek i jedna jaka?
aha, czyli da się go zdobyć bez wymieniania się. Fajnie
(15.10.2013 19:33)ganon napisał(a): [ -> ]
Cytat:Jest sześć: trzy nowe + trzy legendarne ptaki z Kanto.
Dziwne że tylko trzy legendy... w sumie dobrze jak nie jest za dużo(w Kanto było 5, w Johto 6) a w IV i V to już była przesada(14 i 13 legend). Jakie to są legendy? Dwie z okładek i jedna jaka?

Zygarde, Dragon/Ground, który wygląda jak wąż typu robaczego.

(15.10.2013 19:34)ZZAZZ napisał(a): [ -> ]aha, czyli da się go zdobyć bez wymieniania się. Fajnie

Był na trailerze w hordzie, więc to chyba jasne, że nie postapiliby tak źle, że zdobycie go zmuszałoby nas do wymiany.
Hej, jak już wspominałem w innym temacie, pojawia się przedmiot o nazwie "Strange Souvenir".

Opis przedmiotu:
"An ornament repicting a Pokemon
that is venerated as a protector
in some region far from Kalos"

to mogłoby oznaczać, że pojawi się (co najmniej) jeszcze jedna legenda ze starych gen. Poza tym zapomniałeś o Mewtwo.

@Misiek a wiesz że właśnie dlatego pytałem? Liczyłem na to że ktoś napisze że się nie da, a ja wtedy zapytam jakim cudem w takim razie w trailerze pojawiła się horda.
Gdzie expić Poki po lidze?
Po lidze, a nie mogę wziąć żadnego Mega stone'a, wie ktoś może o co chodzi?
Jak robi się tricki na rolkach?
(15.10.2013 19:40)ZZAZZ napisał(a): [ -> ]Hej, jak już wspominałem w innym temacie, pojawia się przedmiot o nazwie "Strange Souvenir".

Opis przedmiotu:
"An ornament repicting a Pokemon
that is venerated as a protector
in some region far from Kalos"

to mogłoby oznaczać, że pojawi się (co najmniej) jeszcze jedna legenda ze starych gen. Poza tym zapomniałeś o Mewtwo.

@Misiek a wiesz że właśnie dlatego pytałem? Liczyłem na to że ktoś napisze że się nie da, a ja wtedy zapytam jakim cudem w takim razie w trailerze pojawiła się horda.

No, ciekawe to. Pojawia się słowo ‘protector’ i pierwsze, co mi na myśl przychodzi to Celebi. A może coś bardziej abstrakcyjnego, jak np. zapowiedź nowej geny?
Trzy pytanka, pierwsze, jak wyżej gdzie dobrze się ekspi po lidze, drugie: gdzie mogę dobrać noibata? Chcę sobie zrobić go od podstaw, więc nie biorę z wymiany, szukałem w victory Road i jaskini z.serebii ale go po prostu nie ma... Trzecie pytanie: jest w x y ktoś od zmiany imienia poka?
Ja Noibata znalazłem w Terminus Cave (w podobny sposób jak Ferroseeda w Glittering Cave, spadł na mnie z góry)
Przekierowanie