Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mnie się tam podoba. A już na pewno ewolucja Inkay'a, która swoją drogą też nie jest bez sensu.
Witajcie!
Trochę krępowałem się, pisząc to, ale w końcu uznalem, że Wy możecie pomóc mi najlepiej.
Z przyczyn finansowych (zawsze jakieś pilne wydatki) dopiero teraz mogłem pozwolić sobie na zakup 3dsa i kupiłem od razu Pokemon Y. Gra w porządku, tak jak przypuszczałem, w końcu od dawna śledziłem wszystkie informacje na jej temat. Pozostało mi oczekiwać na premierę Sun/Moon, ale do tego czasu coś trzeba robić...
I tu pojawia się mój problem. Nie mam za bardzo co robić. Do Friend Safari nie mogę wejść, bo nie mam "Friendsów", na GTC nie da się nic ciekawego znaleźć, bo wymagania za jakiekolwiek rzadkie pokemony są kosmiczne.
Zastanawiam się, czy nie zacząć grać od nowa, lub coś, ale nie wiem, czy wtedy stracę mojego Shaymin'a, którego dostałem.
Pomóżcie proszę, bo nie wiem, czy zaczynać nową grę już teraz, żeby zdążyć odebrać go przed końcem tego eventu.
Pozdrawiam Big Grin
Ja sugeruję wykupić roczną subskrypcję na PokeBank. Shaymina i inne poki sobie tam wrzucisz, odbierzesz nowego i będziesz miał przy okazji coś do licytacji podczas wymian. No i pewność, że będziesz mógł sobie stworki przenieść do Sun/Moon. Co do GTS - wrzucaj sam, na przykład startery, albo wyhodowane potomstwo swoich rzadkich Pokemonów i żądaj czego chcesz. Ja niedawno za Zangoose'a chciałem Kyogre'a. Dostałem shiny. Także ten Wink No i w postgame zawsze możesz pobawić się w skompletowanie silnej drużyny i ruszyć na podbój Battle Maison.
Mam pytanko co trzeba zrobić żeby wejść do tego super modnego i drogiego sklepu w Lumiose City?
Rikimaru
Musisz mieć odpowiednio dużo "stylu" jak to określili w grach. Zdobywasz go kupując przedmioty, rozmawiając z Alexą czy pracując w hotelu. Ogółem zwiedzaj miasto. TUTAJ masz dokładnie opisane co podwyższa styl i w jakim stopniu.
(21.07.2016 17:36)Viger napisał(a): [ -> ]Rikimaru
Musisz mieć odpowiednio dużo "stylu" jak to określili w grach. Zdobywasz go kupując przedmioty, rozmawiając z Alexą czy pracując w hotelu. Ogółem zwiedzaj miasto. TUTAJ masz dokładnie opisane co podwyższa styl i w jakim stopniu.

Dziękuje
Możesz spróbować bawić się w walki z innymi graczami. Miałem podobny problem jak Ty, spróbowałem i mnie wciągnęło.
Ja kupiłem 101 premierballi (pojedynczo, musiałem dosłownie nawalać "A") i poszedłem do sklepu z kamieniami. Jak koleś mówi, że sprzeda kamień za 10k, to jesteś już super i możesz wejść (przy okazji odblokowując nowe fryzury).
Hejka! To mój pierwszy post, ale wcześniej tu bywałam jako "ta emulująca". Koniec końców dorobiłam się trzydeesa Big Grin
Piszę tu z prośbą o pomoc, tylko właściwie nie jestem pewna czy w dobrym temacie, bo chodzi mi o pomoc z wymianą. Potrzebowałabym jakiegoś pomocnego posiadacza x/y by wymienić się z nim pokemonem, który musi trzymać jakiś item i na odwrót. Mam ich jakoś 15 albo 16, dunno.
Pokedex się sam nie uzupełni, nie? Tongue
I jeszcze z racji tego, że na razie uzupełniam tylko dexy z Kalos, czy mógłby się ktoś ze mną wymienić CHWILOWO za Diancie, Volcaniona i Yveltala? Tylko po to, żeby chociaż udawać że je mam, potem oczywiście zwróciłabym. Nie wiem, czy ktoś kto je ma zaufa mi, bo w końcu pierwszy post i te sprawy... Ale byłabym wdzięczna za pomoc Smile
Aaqwil jeszcze raz pięknie dziękuję za pomoc w wymianie, biznes z Tobą to sama przyjemność Smile
wątek jest bardzo obszerny, ale planuje nie długo zakupić 3DS i Y i mam zamiar mieć w teamie Lucario? Więc tu moje pytanie.
Czy w grze dostajemy Riolu z Mega Stonem?
Jeśli nie dostajemy to
-Gdzie otrzymam Lucarionite?
-Kiedy i gdzie (po ilu odznakach i na jakiej drodze) znajdę Riolu możliwego do złapania?
1. Nie, dostaniesz Lucario, ale możesz wykluć Riolu
2. Poks trzyma przedmiot, jakim jest kamień ewolucji
3. Droga 22 bodajże, a Lucario dostajesz mniej-więcej w środku gry (po szóstej odznace, może nawet piątej, mam słabą pamięć).
(3.08.2016 20:21)Loxiney napisał(a): [ -> ]1. Nie, dostaniesz Lucario, ale możesz wykluć Riolu
2. Poks trzyma przedmiot, jakim jest kamień ewolucji
3. Droga 22 bodajże, a Lucario dostajesz mniej-więcej w środku gry (po szóstej odznace, może nawet piątej, mam słabą pamięć).

troszke nie za bardzo rozumiem.
1.skąd mam wziąć jajko Riolu?
2. każdy Riolu już trzyma Lucarionite?
3. Ale to na drodze to Riolu czy Lucario?

w 1 piszesz że nie dostaje, a w 3 że nie O.o
wybacz moją ciemnotę ;-; ale bardzo mi na nim zależy
Wybacz, myślałem, że masz jakieś doświadczenie i słyszałeś spoilery xd
1. Nie dostajesz Riolu, ale dostajesz Lucario (z kamieniem ewolucji który trzyma).
2. Lucarionite jest trzymany przez Lucario, którego otrzymasz w trakcie przechodzenia fabuły (wybacz, jeśli zniszczyłem zabawę). Jest trzymany tylko i wyłącznie przez niego. Inne pokemony go nie mają. Ani wyklute, ani złapane.
3. Pytałeś o Riolu, więc mam na myśli Riolu (jest na drodze 22). Natomiast Lucario, którego otrzymasz podczas przechodzenia gry znajduje się mniej-więcej w połowie gry (Bulbapedia mówi, że po otrzymaniu trzeciej odznaki, więc w sumie to na początku aniżeli w połowie).
W skrócie jeśli chcesz Mega Lucario to graj sobie na luzie i go dostaniesz, razem z kamieniem oczywiście.
teraz rozumiem. dziękuję serdecznie za pomoc ^^ cherishe lecą Big Grin mam nadzieję że go nie przegapię podczas grania :')
Przekierowanie