Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mialem jakis atak typu fairy. awansowal mi na 29lvl. gralem nim w ini gry i karmilem ciasteczkami i nic. dodam ze bawilem sie tak 4 dni a serce nie chcialo wogole wzrosnac
Sugeruję odblokowanie gry Head It do poziomu Unlimited. Wtedy powinieneś działać tak: głaskanie (aż zamiast serduszek nie pojawi się nutka), potem karmienie, potem gra. Po trzech albo czterech grach w Head It poziom najedzenia powinien spaść do minimum, wtedy powtarzasz proces. Po maksymalnie 30 minutach powinieneś mieć te dwa serduszka. I upewnij się, że na pewno masz ruch typu Fairy w movesecie.
Przeszlam lige juz jakies 4 miesiace temu i chcialabym jeszcze troche pograc Big Grin Na razie nie kompletuje calego pokedexa, bo chce najpierw przejsc gry we wszystkich regionach i przeniesc poki do mojego x.
Możesz zrobić misje z Lookerem, walczyć w Battlle Mansion i zdobyć wszystkie TM, breedować i co tylko zechcesz Smile
(17.04.2016 14:28)Bidulkę napisał(a): [ -> ]Możesz zrobić misje z Lookerem, walczyć w Battlle Mansion i zdobyć wszystkie TM, breedować i co tylko zechcesz Smile

A napiszesz cos wiecej o tej misji z Lookerem? Smile
(17.04.2016 14:37)Darwinqaa napisał(a): [ -> ]
(17.04.2016 14:28)Bidulkę napisał(a): [ -> ]Możesz zrobić misje z Lookerem, walczyć w Battlle Mansion i zdobyć wszystkie TM, breedować i co tylko zechcesz Smile

http://www.serebii.net/xy/looker.shtml
(17.04.2016 16:07)Lucar napisał(a): [ -> ]
(17.04.2016 14:37)Darwinqaa napisał(a): [ -> ]

http://www.serebii.net/xy/looker.shtml

Dzieki Smile

Regulami pkt. 10. Zakazane jest pisanie kilkuwyrazowych postów, zawierających jedynie podziękowania... // Tak na przyszłość // Hawkins006
mam rpblem z tym slimakiem. awansowalem go na Sliggoo i gdzies w necie pisza ze ostatni stadium ewolucji jest na 50lvl. mam juz 54 i wciaz sie nie zmiania. zrobilem mu w graniu nawet 2 serca tak jak przy zamianiu eevee na fairy typ.
cos trzeba zrobic by sie przeksztalcil?? nie wiem uzyc jakiegos kamienia albo cos??
Musi padać deszcz. Czyli ewoluuj go np. na tych bagnach, gdzie się łapie Goomy'ego
beznadzieja
Nie beznadzieja, tylko urozmaicenie rozgrywki. Bardzo ciekawy i pomysłowy sposób ewolucji.
Mhm.... należy dodać, że deszcz musi być "naturalny", czyli nie spowodowany ruchem Rain Dance.
na tych bagnach wogole nie pada deszcz

co ile czasu wystepuje deszcz na danym terenie??
w X/Y deszcz pada zawsze gdzieś. Trzeba tylko trafić na odpowiednie miejsce
Wydaje mi się, że zawsze pada na Route 14 w X/Y. Więc tam powinieneś się udać, aby ewoluować Sliggoo Smile
Przekierowanie