Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Taka głupia sprawa: Istnieje jakiś sposób żeby jeszcze raz przejść XY nie tracąc aktualnego save?
Jedynym jaki mi przechodzi do głowy to kupno gry raz jeszcze. Podejrzewam jednak że ten niezbyt Cię interesuje więc niestety niet.
Jeśli chcesz zachować posiadane stworzonka natomiast to możesz wykupić pokebank(dwie dychy na rok), tam umieścić pokemonki i zresetować grę. Powinieneś mieć dostęp do swoich pokemonków umieszczonych w banku. Rozwiązanie ma jeden minus. Nie przenosi przedmiotów więc Mega Kamyki i inne trzeba będzie zdobywać od nowa.
Witam serdecznie.
Mam szybkie pytanie w związku z byciem nowicjuszem w temacie pokemonów. Czy jest możliwość utworzenia drugiego profilu w grze? W grę zaczęła grać córka a i ja chciałbym pograć. Jest taka możliwość? Jeżeli tak to jak tego dokonać? Za odpowiedz dziękuję.
Nie ma takiej możliwości, można tylko usunąć obecny zapis.
W grze jest tylko jeden slot na zapis stanu gry, do tego jest trzymany na kartridżu z grą. Musiałbyś zakupić drugą grę by pograć na własnym zapisie gry.

btw. Nie musisz się tłumaczyć córką. Sporo osób 20+ gra w Pokemony Tongue
Zapraszam na priv, aczkolwiek oficjalnie nie - zgodnie z tradycją jeden slot Big Grin
Dzieki wielkie za odpowiedz

Porada na przyszłość: zgodnie z regulaminem forum, aby wyrazić aprobatę używamy Cherish Balla, tej czerwonej kulki na dole postu, zamiast pisać nową wypowiedź. ~Sandy
Witam. Złapałem kod na Mew i przy próbie wystawienia poka na GTS wywala mi że nie mogę go wystawić bo legenda...jest na to jakiś sposób?
Niestety, nie. Pokemonów z eventów nie wymienisz przez GTS.
Przeglądając forum natrafiłem na to:
KLIK
Nie przeszło by przez prywatną wymianę?
Przez prywatną wymianę? Oczywiście, że tak! Tylko przez GTS nie, a co do Wonder Trade'a to nie wiem, ale tak to na pewno można! A tak wogóle to zapamiętaj ten link, bo Hawkins robi świetne Giveaway'e.
Witam,
Czy jest jeszcze możliwe klonowanie pokemonów po aktualizacji XY do wersji 1.5 ??
witam tak jak w temacie. nie wiem jak ewoluowac tego poka w typ fairy. bawilem sie nim przez jakis czas w Pokemon Amie i mialem ciasteczka i muzyke na max poziomie a serce jak nie chcialo mi podrosnac do lvl2 tak pozostalo na lvl1.
prosze o pomoc o co w tym chodzi. aha gram dalej w pokemon omega ruby
A próbowałeś go głaskać itp? Jeśli się nie mylę to właśnie wpływa na Affection (serca).
Zły dział, Panie.

No, ale dobra. Eevee musi po pierwsze mieć co najmniej 2 serduszka pod pozycją 'affection' - Musisz go po prostu faszerować babeczkami, a w chwili, gdy przestaje jeść, pograć nim w minigierki, po czym znów karmić, i tak do oporu. Po drugie musi on znać jakiś atak typu Fairy (Charm/Baby-dool eyes). Jeśli spełnisz te dwa warunki, ubij mu level. Ot cała tajemnica.
Przekierowanie