Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Froakie -------> Greninja niszczy wszystko (szczególnie z HA Protean) i ogólnie jest w Smogonowych Uberach. Chesnaught no comment
Ja, osobiście wybrałbym Froakiego, ale w zasadzie nie mam uzasadnienia po prostu sądzę, że jakoś do mnie pasuje. Smile
(W dodatku lubię wyzwania, a jak wiadomo, typ trawiasty jest dobry na typ wodny.)
Edit:
Mniej więcej z tego powodu co Key.
Za ognistego wezmę charmandera, a po prostu zwykle biorę startery trawiate, a ten ma dodatkowy tym walczący, który bardzo lubię. Problem w tym, że jak obejrzałem jego ataki to nic szczególnego nie znalazłem oprócz tarczy, a ja gardzę chowaniem się za osłonami Smile

Dzięki za pomoc, chyba wezmę Greninje.
Grałem i z Froakim i z Chespinem, po prostu ten drugi zaczął mi się bardziej podobać po roku od przejścia iksów XD Jeżeli chodzi o ingame to starter raczej nie ma wielkiego znaczenia, a na Violę wystarczy w tym wypadku Pidgey czy Fletchling. Protean też raczej podczas ingame nie będziesz mieć, no chyba że zamiast startera od profesora wykorzystasz wyklutego z jajka Froakiego. Z drugiej strony Greninja nie ma żadnej 4x słabości i ma bardziej zróżnicowany moveset. Przemyśl sobie jaki chcesz team i wtedy dobierz startera.
Hej, ogrywam sobie Y i uznałam, że chce mieć w swojej drużynie furreta. I moje pytanie. Jakie move set polecicie ? Jakie TM i ewentualnie HM. Chce go na pewno nauczyć Strength, Blizzard, Slam i Thunderbolt. Co myślicie ? v.v
Furret ma strasznie niski specjalny atak i myślę, że lepiej byłoby się skupić na ataku fizycznym. Może coś takiego?
-Return/Strenght
-Brick Break
-U-Turn
-Sucker Punch
Jeśli wolisz coś, co w mniejszym stopniu bazuje na szczęściu, to zamiast Sucker Punch'a możesz dać Shadow Claw'a lub Dig'a.
Z Sucker Punc'a zrezygnuje bo już się nauczył i bardzo mało nim trafia Sad Ale resztę ruchów wezmę tak jak mówisz Big Grin Dziękuje za pomoc Wink
Sucker Punch jest dobry jeżeli wiesz, że następny Pokemon na pewno zaatakuje, co czasem jednak trudno przewidzieć. Zamiast niego polecam Shadow Claw, jako że jest dobry na duchy którym pozostałe ataki niewiele zrobią Wink
Wielkie dzięki dziewczyny Big Grin
[Obrazek: ezkftk.jpg]
Mam złapane 720 pokemonów, korony są wszędzie tam gdzie powinny być prócz mountain kalos dexu (na środku), wszystkie pokemony są i złapane i widziane i do tego wszystkie posiadają znaczek Kalos (nie ma tam żadnego pokeballa) jak to naprawić? , zależy na tej koronce ;_;

Mam terorie że po prostu potzrebuję volcaniona (swoją drogą ma ktoś? może zadziała) w końcu on się nadaje na górskiego poka no i ma niedługo wejść.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam n_n
U mnie gwiazdka pojawiła się tylko w nationalu, niestety nie wiem czym to jest spowodowane :/
Ale dostałeś spokojnie dyplomy i itemy ?
Tak. Smile
Niestety ale Volcanion należy do Central Kalos wiec to nie od niego zależy , sprawdź dokładnie czy wszystkie poki z mountain zostały tam złapane , bo może jakiegoś przeoczyłeś który jest z innego rejonu .
O rzeczywiście odnalazłem sprawcę Tongue Accelgor ma pokeballa,nie zauważyłem tego, (była 3 w nocy miałem prawo XD) Dziękuję za pomoc! Smile
Przekierowanie