Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja znalazłem 1 i mnie nie wpuszczają, no cóż, jak widać musze iść dalej po 7 odznake. A legenda jest dopiero po lidze nie?

EDIT: Znalazłem i też nie moge wejść, no kur...
Zależy która legenda Smile

e: żeby nie było, ta z pudełka jest przed. Cała reszta jest po (nie jestem pewny co do jednej, ale wysoki level (70) raczej wskazuje na to, że jest po lidze)
~nie było pytania
Ja napisałem ,że trzeba ze skejterami pogadać bo znalazłem to na jakimś angielskim forum. Ale ze wszystkimi Z Lumiose City a nie W Lumiose City. Może w tym mieście po lidze są jeszcze tacy.
(14.10.2013 17:50)jakubd napisał(a): [ -> ]Zależy która legenda Smile

e: żeby nie było, ta z pudełka jest przed. Cała reszta jest po (nie jestem pewny co do jednej, ale wysoki level (70) raczej wskazuje na to, że jest po lidze)

Mam X, chodzi o Xarnesa, a jaka to ta "z pudełka"
(14.10.2013 18:27)Pawelxs14 napisał(a): [ -> ]
(14.10.2013 17:50)jakubd napisał(a): [ -> ]Zależy która legenda Smile

Mam X, chodzi o Xarnesa, a jaka to ta "z pudełka"

Ta "z pudełka" to właśnie Xerneas XD i można go złapać od razu po
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
.

Ktoś ma pojęcie kiedy całkowicie otworzą [tzn. włączą wszystkie funkcje, a nie tylko możliwość wpisania ID] Global Linka?
Ukryta wiadomość (Kliknij, aby wyświetlić)
Wie ktoś jak się wykonuje backflipa na rolkach ?

*Niech jakiś mod usunie posta powyżej (ew. do spoilera) bo z tego co widzę nikt o to nie pytał a jest to poważny spoiler.
A czy legendarne ptaki można złapać wszystkie ? Czy w zależności od wybranego startera ? Bo ja wybrałem Fennekina, w trawie zaatakował mnie Zapdos
(15.10.2013 17:11)kamyk027 napisał(a): [ -> ]A czy legendarne ptaki można złapać wszystkie ? Czy w zależności od wybranego startera ? Bo ja wybrałem Fennekina, w trawie zaatakował mnie Zapdos

Tak, można złapać wszystkie trzy legendarne ptaki.
Nie, zależy od startera.
Wie ktoś co zrobić aby móc wejść do Butiqu w Lumiose City?
(15.10.2013 17:58)Ash4225 napisał(a): [ -> ]Wie ktoś co zrobić aby móc wejść do Butiqu w Lumiose City?

Parę storn wcześniej, może i mniej Flaria się na ten temat wyprodukowała w kilku postach. Wystarczy poszukać Wink
Czy ktoś poza evee dostał ewolucję nie licząc mega?
Wie ktoś jakie są warunki znajdowania np. pinsirite?
Przekierowanie