Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Sinnoh League Victors w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Swoją drogą, ciekawi mnie czy aktorzy którzy dostają oferty zagrania w jakimś serialu, kiedykolwiek nie przyjmują ich bo "coś im się w nich nie podoba". Jeśli ktoś zna taki przypadek to z chęcią poczytam.

Dzisiaj miła niespodzianka, dobrze było sprawdzić. Odcinek świetny, gra również (dla mnie osobiście), tylko kurczę szkoda że Nando jest jedną z tych "skreślonych" scenariuszowo postaci, gdyż jego dojście zbyt daleko zniszczyłoby ich długoterminowe plany. No ale świetny dobór w dubbingu rekompensuje mi to.
Mam pytanie, czy ktoś podczas całej sagi D/P skapnął się że Nando ma harpię w kształcie Mew?
lol no raczej kazdy to zauwazyl ^^
Chodzi o postacie z anime >_>
Po obejrzeniu odcinka mam jedną uwagę:
Zawsze był "Powietrzny As", a teraz był "Powietrzny Cios".

Zawiodłam się... myślałam, że dają Leaf Blade jako Liściaste Ostrze, a oni dali Ostrze Liścia, a myślałam, że już nic nie wymyślą! Jak widać myliłam się... ;(
Tak, mina Jesselindy - Bezcenna. Tongue
Nie mam zastrzeżeń ,poza nazwą Ostrze Liścia.
ostrze liścia to akurat lepsze i bardziej poprawne tłumaczenie Smile
Dzisiaj Disney XD wyemitował odcinek 21 "For the Love of Meowth!", pomijając tym samym odcinek 20, czyli finał Wielkiego Festiwalu Sad.
Dla tych, którzy chcą sobie obejrzeć zaległy odcinek (niestety po angielsku), podaję link do pobrania:
http://www.megaupload.com/?d=YDC1FB7U
Link do tego odcinka (oraz wszystkich jeszcze nie wyemitowanych w Polsce) można znaleźć w dziale PoPl. Ale szkoda, że DXD znowu nawalił. Potem jak skończą emitować sezon to trzeba będzie "polować" na opuszczone odcinki co mnie zawsze denerwuje:/
W ogóle odcinek nasadzony babolami... "Łobufe"? "Kraszer Łejk"?

No i rozwaliła mnie zmieniona tyłówka - aktorów i reżysera zmienić nie łaska, za to potrzebowali czterech gości od edycji wideo... gdzie ta edycja, się pytam? Wpisanie tekstu do automatu? Nałożenie napisów? Toż to jedna osoba w parę minut da radę zrobić!

(4.04.2011 23:55)Mish napisał(a): [ -> ]ostrze liścia to akurat lepsze i bardziej poprawne tłumaczenie Smile

Nie, nie jest.
Ten ruch jest dziwny. Kiedy mylili taśmy to mogło dowodzić ich pewnej niedokładności, ale wyraźne pominięcie w dodatku tak ważnego odcinka wydaje się być celowym ruchem. Ciekawe co w takim przypadku chcieli by osiągnąć.
Najlepszy odcinek pokazowy za mną i muszę powiedzieć, że go nie zepsuli. Nie ma się czego czepiać. Magnifique.
Jeśli chodzi o mieszanie odcinków, to dlatego wolałbym żeby pokami zajął się CN. On ma dużo bajek, które trzeba puszczać po kolei i nie zauważyłem jakiś poważnych błędów w tej kwestii.
To nie oglądasz chyba zbyt dokładnie. Tzn. faktycznie w ciągu ostatniego roku CN się poprawił i trzyma się kolejności emisji, ale to co działo się wcześniej... Krótko mówiąc, wystarczy sprawdzić sobie w Wikipedii daty premier kolejnych odcinków np. pierwszej serii Ben 10: Obca potęga czy Tajemniczych Sobotów.

Co do odcinka, to przyuważyłem dwusekundową chwilę ciemności po tyłówce. Może czas emisji był przewidziany jak dla właściwego odcinka? No i czego spodziewać się jutro? Albo dzisiaj podczas powtórki? Tongue
No i co do tyłówki to Ato ma rację, zrobili kosmetyczne zmiany, a najważniejszego nie zmienili/uzupełnili.
Co do odcinka "Kiedy los zatacza koło": Walka Nando z Zoey wygladala dziwnie. Mialem wrażenie, że Zoey caly czas atakuje, a Nando sie broni i co jakis czas kaze robic swoim pokemonom platki sniegu albo kaze im tanczyc. Walke oceniam na 2/5

Walka Jessie z Dawn byla strasznie krótka i nudna. Szkoda, że po przegranej Jessilinda nie ujawnila prawdziwej tozsamosci. Ta walke tez oceniam na 2/5
Nie mieli. którego odcinka opuścić, akurat ten, taki ważny dla całej serii. Mam nadzieję, że nie zepsują Konwaliowej Konferencji.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Przekierowanie