Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Sinnoh League Victors w Polsce
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Stylowo i z Gracją:
Bardzo fajny odcinek z bardzo fajnym problemem.
Jedyne do czego mogę się przyczepić do do "Podwójnego uderzenia kantem". Nadal brzmi dziwnie.
Podwójny Ditto dramat:
Happiny użyła Pound. Przetłumaczono go idiotycznie jako Grom. A powinno być Uderzenie/Walnięcie
Odcinek bardzo pomysłowy. Lubię patrzeć jak niedoświadczeni trenerzy się uczą.
Jessie:"Nie pitol tu mała"
James: "Nie zawsze masz to czego byś chciała!"
Meowth: "Ale chała"

Odcinek: Pierwsza runda:
Na wielki minus:
Głos Fantiny i brak jej cudnego podrabianego akcentu.
Głos Kenny'ego
Ale odcinek bardzo mi się podobał- jestem jednym z fanów Contestów.

I Przywrócenie Starego Oaka i Giovaniego-Było by BARDZO miło!
Cytat:Happiny użyła Pound. Przetłumaczono go idiotycznie jako Grom.

Stare ustalenie sprzed ponad 2 lat ;-)

Natomiast głosowo dostaliśmy pomieszanie z poplątaniem. Rhonda na modłę Eurocomową, nowy Nando, Zoey i Kenny z s10, a Fantina... nie no, według mnie nieźle wyszła. Szkoda tylko Nando i nie do końca rozumiem tę żonglerkę Rhondą, ale cóż.
Nando to ten koleś z harfą? Jeśli tak, to głos bardzo mi się podobał i nie znam jego starego głosu, gdzie można go usłyszeć?
(29.03.2011 15:12)Lordofdragonss napisał(a): [ -> ]Nando to ten koleś z harfą? Jeśli tak, to głos bardzo mi się podobał i nie znam jego starego głosu, gdzie można go usłyszeć?

np tu -> http://www.megavideo.com/?d=O646WOZ0
Cóż, minusami w najnowszym epku są według mnie :
-Głos Fantiny, jak LordofDragonss powiedział , nie ma już tego pięknego ,francuskiego akcentu.
-Kenny też mi się nie podoba , Nando może być, jeśli chodzi o Zoey, i tak wolałem ten z S10. Smile
(29.03.2011 17:07)skm94 napisał(a): [ -> ]
(29.03.2011 15:12)Lordofdragonss napisał(a): [ -> ]Nando to ten koleś z harfą? Jeśli tak, to głos bardzo mi się podobał i nie znam jego starego głosu, gdzie można go usłyszeć?

np tu -> http://www.megavideo.com/?d=O646WOZ0

Dziękuje ci! Jego nowszy głos o wiele bardziej pasuje do postaci. (czyt. jest bardziej zniewieściały)
No cóż, w nowym odcinku zauważyłem trzy błędy. Na początku, gdy pojawiła się Ursula, Brock powiedział Urszula, Vaporeon został nazwany "Bąbelkowym Jetem", co jest najgorszą wersją tłumaczenia, a Razor Wind został nazwany Ciosem Wiatru (chyba, że nie chcieli, żeby był podobny do Cięcia Wiatru i Ostrzy Wiatru(to chyba Air Cutter i Air Slash, ale mogę się mylić))
Co do zmian głosów:
Fantina - podoba mi się bardziej od poprzedniej i nawet akcent francuski się pojawiał
Kenny - szkoda, że nigdy nie dostał pasującego głosu... Ten był zbyt męski
Zoey - o niebo lepszy od staruszki z chrypką Smile Mi się podoba
Nando - poprzedniego nawet nie pamiętam i gdybyście nie powiedzieli nie zauważyłbym. Nie ma się na co skarżyć.
Co do Vaporeon'a ,przypomniał mi się jeden błąd, gdy Dawn po obejrzeniu ewoluucji powiedziała "Veporjon" , po czym Pokedex powiedział prawidłowy sposób czytania "Vaporjon". xD
Cytat:Dziękuje ci! Jego nowszy głos o wiele bardziej pasuje do postaci. (czyt. jest bardziej zniewieściały)

Ładnie tak pisać o jednej z większych legend polskiego duba od czasów Fox Kids? Wczoraj jedyne co zauważyłem to fakt, iż jest to inny głos niż wcześniej i że bardziej mu pasuje, ale dzisiaj jakoś się złożyło że akurat podczas słuchania go pomyślałem o moim ulubionym Dundersztycu i zczaiłem że to musi być ten sam gość - Wojciech Paszkowski, zawsze mile przeze mnie wspominany od czasów Andy'ego Andersona. Ale że ktoś taki dał się namówić na rolę w pokach? Zbyt niesamowite by było prawdziwe. Chyba że tylko mi się zdaje że to on, niech Ato się wypowie jeśli się mylę.

P.S. Zniewieściały? Lulz, Andy Anderson ma 11 dzieci \^o^/
Przecież Paszkowski był już w odcinku z Salvią Tongue
(30.03.2011 13:14)AtoMan napisał(a): [ -> ]Przecież Paszkowski był już w odcinku z Salvią Tongue

Teraz jak o tym wspominasz, to przypominam sobie że miałem z nim tą sama jazdę co teraz z Nando - "Ten głos jest taki konkretny, ale taki niepokemonowy zarazem, kto to kurka może być". Teraz już wiem skąd pochodził ten głos. Ze spółki zła oczywiście.
(30.03.2011 13:06)Maddox napisał(a): [ -> ]to musi być ten sam gość - Wojciech Paszkowski

Czekaj... To ten głos to był Paszkowski?! W którym miejscu? o.o
*Słucha po raz dziesiąty wypowiedzi Nando*
OJAAAAA Rzeczywiście! Jak mogłem go nie poznać... On jest także jednym z mych ulubionych aktorów dubbingowych...
Dziwny głos, chyba od tego 13 sezonu, dali Panu Sukizo.
(30.03.2011 14:20)Sousuke napisał(a): [ -> ]Dziwny głos, chyba od tego 13 sezonu, dali Panu Sukizo.

Faktycznie dziwny, ale Artur Pontek (którego osobiście uwielbiam) gra go od dawna. Nie w każdej serii jednakowoż.
Odcinek: Godna rywalka.
Głos Fantiny nadal mnie wnerwia.
Scary face jako Maszkaron? Podoba mi się!
Fire Spin- Ognisty Wir- Wolałem nazwę Ognista Spirala, ale ta też może być.
Babeczka od contestów powiedziała Flejron ze dwa razy.

Co do samego odcinka, znów przesadzili w kombinacjach. Ruchów Dawn nigdy nie udało by się osiągnąć. Mamoswine SKIEROWAŁ odłamki do dziur i uformował z nich kulę. JAK?
Pachirisu powinien paść gdy roztrzaskał kulę na Pokemonach Ursuli.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39
Przekierowanie