Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Mini regulamin G/R/B/Y
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Żeby wszystko było jasne:

1. Przestrzeganie głównego regulaminu forum.
2. Zakaz zakładania tematów typu "Który Pokemon jest lepszy: Caterpie czy Charizard?". Jak już to zezwalam na jeden wątek typu "Ulubiony Pokemon w grze".
3. Nawiązując do poprzedniego punktu, zakładając, że powstanie taki temat to odpowiedzi w temacie nie powinny być jednozdaniowe a tym bardziej jednowyrazowe.
4. Post otwierający temat również nie ma prawa być jednozdaniowy i bezczelny jak np. "Wszyscy wiedzą o co chodzi".
5. Oczywiście ZERO offtopu, posty tylko i wyłącznie na temat. Posty w stylu "Cześć Zenek, tu Janek. Pamiętasz mnie?" oczywiście będą karane.
6. Jeżeli jest potrzeba podania nr gadu-gadu lub innego komunikatora to proszę o podawanie go na PW.
7. Brak znaków interpunkcyjnych często wprowadza w błąd. Proszę więc o wstawianie ich.
8. Temat "Centrum pomocy" służy do zadawania wszelkich pytań odnośnie gry. Zabrania się więc zadawania pytań poza nim.

W przypadku złamania jakiegokolwiek punktu w regulaminie, delikwent dostaje ostrzeżenie w postaci 10%. Złamanie punktu 7 grozi jedynie ostrzeżeniem słownym.

W przypadku złamania jakiegokolwiek punktu w regulaminie, delikwent dostaje ostrzeżenie słowne, lub ostrzeżenie o wartości w postaci 10-30%. Zależne jest to wagi przewinienia w ocenie moderatora.
Przejmując stanowisko moderatora, myślę, ze ten regulamin może zostać, jednak z drobnymi modyfikacjami (które już zdążyłem wprowadzić).

W praktyce najistotniejsze jest jednak przestrzegać główny regulamin forum, i tego się trzymajmy.
Przekierowanie