Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ulubione Anime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(13.12.2012 18:24)RvN napisał(a): [ -> ]
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a): [ -> ]3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.
A musisz tak ostro panie idioto.

Zaraz się wkurzę za ciągłe zaśmiecanie dyskusji i gwarantuję, że na 10% się nie skończy...
~SmL
(14.12.2012 14:41)microice3 napisał(a): [ -> ]
(13.12.2012 18:24)RvN napisał(a): [ -> ]
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a): [ -> ]3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.
A musisz tak ostro panie idioto.

Przyznam że reakcja kolegi była trochę ostra, ale nie uważasz że jak już się wypowiadasz to pasowało by żebyś miał trochę pojęcia o tym o czym się wypowiadasz ?
(14.12.2012 14:41)microice3 napisał(a): [ -> ]A musisz tak ostro panie idioto.

Trudno się nie pokusić o komentarz, jeśli ktoś wypowiada się w temacie, o którym kompletnie nie ma pojęcia... To tak, jakbyś w dziale Manga zaczął pisać o Kaczorze Donaldzie i Myszce Miki T_T No proszę...
Moje ulubione anime to:

Muminki, Smerfy, Gumisie, Świnka Pepa, a moje ulubione mangi to te z wallym
(14.12.2012 15:40)SmaLL napisał(a): [ -> ]
(14.12.2012 14:41)microice3 napisał(a): [ -> ]A musisz tak ostro panie idioto.

Trudno się nie pokusić o komentarz, jeśli ktoś wypowiada się w temacie, o którym kompletnie nie ma pojęcia... To tak, jakbyś w dziale Manga zaczął pisać o Kaczorze Donaldzie i Myszce Miki T_T No proszę...

Dobra pomyłke popełniłem sorry nie poruszajmy tego tematu już.
(14.12.2012 15:48)Wojtek napisał(a): [ -> ]Moje ulubione anime to:

Muminki (...)

ale Muminki to technicznie anime xD ja jeszcze w sumie dodam Fairy Tail i Tengen Toppa Gurren Lagann, bo ostatnio mi się spodobały xD i nie zapominajmy o Great Teacher Onizuka xD
No siema, przedstawiam moje ulubione tytuły.

Na początek walnę Clannad - piękna historia, a przez ostatnie odcinki zużyłam dwa papiery kuchenne i zaczęłam zużywać toaletowy na otarcie łez. Moim ulubionym bohaterem była zdecydowanie Fuko (jeeej, ma na nazwisko jak Suika z Touhou, a nawet podobny charakter!), no i można też dorzucić bodajże Yukine. Była urocza >w< Sama historia, choć trochę mnie zniechęcał fakt, że akcja w tego typu anime zwykle powoli się rozkręca, była świetna. Przy końcówkach tych mini historyjek, będących właściwie oddzielnymi route'ami w nowelce (no poza chapterami z Tomoyo i Kyou, które też zresztą obejrzałam), zwykle też zużywałam trochę chusteczek, chyba najbardziej przy historii Misae. Naprawdę piękne ;_;/

Co mamy dalej... Gosick - Oh mój Bondziu, po prostu ideał! Bardzo lubię czasy, w których odgrywała się akcja, do tego położenie - nieopodal Alp, nad morzem śródziemnym - zawsze chciałam mieszkać w takim miejscu. ;_; Nie było to nudne, a każde zagadki, nawet te najmniejsze, wymagały trochę myślenia nawet dla widza, co nie czyniło ich łatwymi, nawet po odkryciu kart (samo "wykonanie" tych tajemnic przez autorów było ciekawe!). A do tego ta końcówka, o Bondziu, też płakałam ;_;

Następnym tytułem należącym do moich ulubionych jest Steins;Gate. Bohaterowie byli niesamowici, a także sama fabuła, d-maile, Mayuriiiii ( ;_________; ). Czekam na film, ale dopiero na wiosnę. (╯°□°)╯︵ ┻━┻ Special był jednym z moich ulubionych odcinków. :3 Więcej chyba dodawać nie mam jak, ale i tak polecam.

Ostatnim chyba tytułem jest Mawaru Penguindrum, które zaskakuje treścią, zakończeniem i w ogóle tak bardzo kibicowałam głównym bohaterom, że jak widziałam każdego, kto im przeszkadza, to chciałam jakoś przeszkodzić, krzyczałam "Nieee, nieee, Boże, zostawcie ich w spokojuuuu", a oni nie :c Strasznie mi się smutło od zakończenia, ale cóż, tak bywa. Pociesza mnie fakt, że wychodzi coś podobnego, o wdzięcznej nazwie "Penguinbear", pozdrawiam. xD

Do tego teraz oglądam jeszcze Jinrui wa Suitai Shimashita i zdecydowanie zasługuje ono na miano dobrych anime i myślę, że dołączy do moich ulubieńców.

Dziękuję, rozpisałam się. :3

Edytuję, bo zapomniałam o jednym (ba, dwóch xD) z najważniejszych anime~! Fate/Zero - O mój Bondziu, wymiata jak mało co. Specjalnie się męczyłam tydzień z Fate/Stay Night, byle by być w temacie. DAT MUZYKA, grafika od ufostołu, Aleksander Wielki ( ;_______; ), dat wszystko! Jedyne, co bardzo trudno mi było przełknąć, to te wszystkie smutne rzeczy, te śmierci i i i w ogóle.

A do tego dorzucę całkiem niedawno skończony tytuł, tj. Hyoukę. Spoko anime, lubię takie o zagadkach i jak bardzo podobał mi się Oreki, tak bardzo nie lubiłam Chitandy. Jakoś mnie wkurzała, a do ostatniego odcinka kibicowałam, by oni sobie nie wyznali miłości. xD Ale ogółem bardzo odprężające i można się trochę pośmiać (tryb życia kraba pustelnika :3)
Moje ulubione anime?
*kolejność nie ma znaczenia*
Fullmetal Alchemist bardzo długo zbierałam się do tej serii.Na jakiś sposób mnie odstraszała.
Aż w końcu stwierdziłam-co mi tam, obejrzę pierwsze dziesięć odcinków, jak nie przypadnie do gustu zostawiamy serię.

Zaczęłam standardowo od pierwszej serii, choć wszyscy znajomi mi odradzali i kazali zacząć od drugiej. Nie posłuchałam czego żałuję bo z wielkim przymusem oglądałam tą serię, ale bardzo przypadła mi do gustu postać Roya Mustanga to oglądałam choćby dla niego.
Gdy doszłam do ostatniego odcinka wkurzyłam się,że to tak nie może być i zaraz odpaliłam drugą serię którą kocham całym serduszkiem. Openingi, postacie, fabuła, grafika-WSZYSTKO pokochałam w serii którą najpierw nienawidziłam.

Soul Eater znajomi mi polecali mówiąc, że przypadnie mi do gustu bo typowy dla mnie shonen, a i anime nie było tasiemcem (bodajże 51 odcinków).
Najpierw z masę razy odsłuchałam opening który pokochałam,a i kreska wyglądała kusząco.
No to bierzemy się za oglądanie~
Po mimo wielu odcinków które z trudem obejrzałam, serię uznaję za jedną z lepszych. Nie ma tam prawie żadnej postaci której bym nie lubiła. Tyle co mogłabym się przyczepić, że bardzo niezgodnie z mangą wszystko leci, a i zakończenie było po prostu żałosne, płakałam ze śmiechu.
Ale znowu miałam dla kogo oglądać serię~! Death the Kid moją miłością.

Kuroshitsuji Tak. Lubię to anime. Jak bardzo nie lubię fandomu kurotardów to seria sama w sobie nie jest zła, dobrze się przy niej bawiłam oglądając choć nic teraz z niej nie pamiętam. Ale wydaje mi się, że za mało ciekawych postaci, za to kreska na wielki plus.

Naruto Zaczęłam standardowo od Jetixa choć samą serie znałam dużo wcześniej. Przypadła mi do gustu i były długie trzy lata fazowania. Teraz to tylko śledzę mangę na bieżąco.

Ao no exorcist Seria przy której spędziłam samotnie sylwestra. BARDZO mi się spodobała. Postacie świetne, jakaś na pewien sposób oryginalna fabuła i cudna kreska. Choć były wkurzające momenty to dobrze się bawiłam przy tych 24 odcinkach.

To tyle jeśli chodzi o anime. Nie lubię po prostu oglądać, wolę zdecydowanie czytać mangi. I trochę się porozpisywałam i naprodukowałam tutaj </3 (wszystko, żeby się nie uczyć na poprawki).

A za samym anime Pokemon nie przepadam. Jest cieniutkie, a oglądam je tylko po to, żeby sie pośmiać.

Dziękuje za uwage >D[/b]
Naruto & Naruto Shippuuden
Bleach
Bleach, Highshool DXD, Aquarion, Neon Genesis Evangelion, Kuroshitsuji, Death Note, Fate/Zero, ... , Yuru Yuri i inne.

Aż sobie zrobię pełną listę z uzasadnieniami, gdyż poprzedni post umarł. Ale to po odpaleniu DmC.
Będę oryginalny a moje anime to Pokemon.Żeby nie było nie chodziło mi tu o żart albo że nie wiadomo jak chwalę to anime ale jest jedynym które oglądam.
Mi się bardzo podoba "Megaman NT Warrior".Heart
Jak na produkcję "starszej animacji' momentami ma lepszy design ognia niż "Pokemon Best Wishes".Wink
Najlepszy jest wygląd "wylogowania" i "wybuchu danych" Cool
A theme[angielski] jest świetnyBig Grin
(29.01.2013 20:30)Adam napisał(a): [ -> ]A theme[angielski] jest świetnyBig Grin
>angielski

To ja już więcej pytań nie mam.
Co myślicie o Anime Naruto , piszcie swoją opinie o postaciach występujących tam. I jaka bardziej się wam podoba seria Naruto czy Naruto Shippuuden Big Grin.

Sklejam z tematem ulubione anime
~Gonzo
moje anime :
1. One Piece
2. Bleach
3. Soul Eater
4. FMA Brotherhood
5. Death Nore
6. high school of the Dead
7. Fairy Tail
8. Bakuman
a jeśli chodzi o mangi to :