Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ulubione Anime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(1.08.2012 8:40)KoNu$ napisał(a): [ -> ]Nr 4 - To nosiło nazwę bodajże Power Stone, również super, bardzo
Aha jedno z twoich "ulubionych anime" i nie pamiętasz nazwy. Fajnie, że wymieniłeś wszystkie anime jakie obejrzałeś, ale to nie na tym ten temat polega. Tu się wymienia TYLKO ulubione.

(1.07.2012 20:27)Ingram napisał(a): [ -> ]Inne jakie lubię choć nie lecą w tv
Od kiedy kryterium wybierania polega na tym czy coś leci w telewizji czy nie? Większość ludzi ogląda wszystko na necie online.

I czemu większość z was wśród ulubionych wymienia Pokemony i Naruto? To drugie jeszcze jestem w stanie zrozumieć, ale to pod warunkiem, że nie mówimy o tym zdubbingowanym gównie co leci lub leciało na Jetix/Disney XD. Ale co do Pokemonów to naprawdę tego nie rozumiem. Bierze się na pewno z tego, że większość z was poza tym co jest w telewizji nie widziała niczego i nawet nie wie jak wygląda fajne anime. Jakbyście zobaczyli inne to nawet u was pokemonki nie byłyby w pierwszej 10 ulubionych.

A wracając do tematu to moim ulubionym anime jest FullMetal Alchemist (zarówna wersja, która nie jest na podstawie mangi, jak i Brotherhood). Gdybym miał sklasyfikować Pokemony jako anime, to byłyby gdzieś na samym końcu mojej listy.
Dość surowe podejście do animie Pokemon, niestety zrozumiałe... Choć przynajmniej manga tutaj daje radę Wink

Jeśli chodzi o moje ulubione anime, to bez apelacyjnie na pierwszym miejscu będzie to Naruto Shippu(u)den. Pierwszej serii jakoś tak bardzo nie lubię, za to mange po prostu mógłbym wchłaniać w każdej wolnej chwili... Dalej kolejno Dragon Ball, Bleach i na obecną chwilę jeszcze One Piece. Choć z tym dopiero się rozkręcam Smile
(28.10.2012 22:54)RvN napisał(a): [ -> ]I czemu większość z was wśród ulubionych wymienia Pokemony i Naruto?

No bo innych nie widzieli. W ogóle to patrzę na ten temat i jest tak niespecjalnie sensowny, bo każdy tylko pisze posty, że oglądał Pokemony, Naróto, Blicze, Sragon Bale i inne szity.

IMO należałoby ten temat wywalić i zrobić nowy, z zastrzeżeniem, że osoba pisząca post musi mieć co najmniej x obejrzanych anime (gdzie x wynosi np. 20), z których w temacie wymienia dajmy na to góra połowę. Bo tak to 90% to te same posty z zachwytami nad jakością dialogów w Naruto.

-Narutooooooo!!
-Sasukeeeeeeeeee!!
-Narutoooooo!!
-Sasukeeeeeeeeeeeee!!
-Narutoooo!!
itd.

PS Żeby nie było, sam oglądałem Naruto... Jakieś 6 lat temu, na youtubie, gdy ten startował. Pewnie teraz jakbym odpalił to bym się zaczął walić w głowę i zadawać pytania typu "bosh, co ja w tym widziałem"... Meh.

A, i co do tematu, zupdate'owałem swoją listę ulubionych, jest jakąś stronę temu.
Ulubione anime ? Cóż praktycznie każde anime które obejrzałem do końca ma w sobie coś co lubię. Jednak do ulubionych mogę zaliczyć:

- One Piece - naprawdę fajny shounen. Z początku miałem nie byłem zbyt przekonany do tego anime. Nudny początek i słaba kreska mogą trochę odstraszyć, ale kiedy przebrnie się przez nudnawy początek anime wciąga niesamowicie.Co do kreski to z czasem ulega znacznej poprawie i naprawdę może się spodobać.

- Code Geas R1 i R2 - anime po prostu cud miód i orzeszki. Wciągnęło mnie tak że kiedy zacząłem oglądać chłonąłem jeden odcinek po drugim bez przerwy. To anime jest tak wspaniałe że aż brak mi słów.

- Zero No Tsukaima - muszę się przyznać że lubię tego typu romansidła komediowe, szczególnie jeśli dzieją się w świecie fantasy.

- Toradora - jak już mówiłem lubię tego typu romansidła

- Seto no Hanayome - naprawdę dojechana komedia. Jeszcze nigdy żadne anime nie przyprawiło mnie o taki ból brzucha ze śmiechu xD

- Fate/Zero - Obejrzałem stosunkowo niedawno, ale bardzo mi się spodobało. Zdecydowanie moje klimaty.

- Guilty Crown - przez wielu anime uważane za zwykłego średniaka albo po prostu słabeusza. Opinia niektórych jest zapewne uzasadniona bo w anime jest naprawdę dużo idiotyzmów i niedopracowań. Jednak dla mnie miało ono jakiś niepowtarzalny urok i przywiązałem się do niego. Na koniec dodam że najlepszą cechą tego anime jest oprawa audiowizualna która stoi na najwyższym poziomie.

Do grona tych moich ulubieńców kiedyś wcisnąłbym jeszcze naruto jednak o ile manga cały czas trzyma poziom to anime od jakichś 2-3 lat drastycznie zeszło na psy.
Cytat:-Narutooooooo!!
-Sasukeeeeeeeeee!!
-Narutoooooo!!
-Sasukeeeeeeeeeeeee!!
-Narutoooo!!
itd.
pomyliłeś Naruto z Akirą xDDDDDDEDDDD
0.Pokemon Black and White Rival Destines(widziałem chyba wszystkie odcinki po ang.)
1.Naruto Shippuden
2.Thundecats
3.Scoby-Doo (oglądam gdy nic ciekawego nie leci)
4.Digimon
5.Bleach
Eeee... Thundercats i Scooby-Doo są anime tylko jeśli przyjmiemy japońskie znaczenie tego słowa (czyli "jakakolwiek animacja niezależnie od pochodzenia"). Możliwe że Japończycy coś tam robili przynajmniej przy niektórych odcinkach (w latach 80. i wczesnych 90. było prawie normą że zachodnie wytwórnie zlecały wykonanie animacji w Japonii, nawet Disney "wyręczał" się przez pewien czas TMSem), ale powszechnie jest raczej przyjęte że to nie wystarczy by daną produkcję określić jako anime.
Trudno mi powiedzieć, bo niewiele ostatnio oglądam. Jeśli mówimy o odcinkowych, to oglądam Naruto, choć w ostatnich odcinkach zdecydowanie osłabło. Poza tym Hellsing, Haibane Renmei i BECK. A jeśli idzie o filmy, to kocham animacje studia Ghibli. Podobały mi się też Appleseed i Vexile.
Ja z anime to Kuroshitsuji i Sonica. Głównie Sonica (i pokemony oczywiście). Obejrzałam wszystkie odcinki po polsku, angielsku i japońsku. Tiaaaaaa..... :3
dodatkowo
Dragon Ball
Dragon Ball Z
(5.11.2012 20:17)shiny01 napisał(a): [ -> ]dodatkowo
Dragon Ball
Dragon Ball Z
Jak to dodatkowo? To ciekawe, że nie wymieniłeś tego w pierwszym swoim poście i nie potrafisz zapamiętać jakie anime najbardziej lubisz, tylko dopiero później ci się o tym przypomina.
Aha i proszę cię. Zanim się tutaj zaczniesz udzielać to zobacz na wikipedii czy jakiejkolwiek innej stronie co to jest anime, bo wymieniając wśród tytułów Scooby-Doo tylko się kompromitujesz.
1.Pokemon- bardzo fajne polecam.
2.Beyblade-anime spoko polecam.
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a): [ -> ]3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Galactik_Football
pl.wikipedia.org napisał(a):Galactik Football (2006 - obecnie) – francuski serial animowany
Tak bardzo anime
(11.12.2012 20:02)microice3 napisał(a): [ -> ]3.Galactic futboll- bardzo fajna historia polecam.
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.
(13.12.2012 18:24)RvN napisał(a): [ -> ]
Naprawdę powinniście na tym forum coś zrobić z takimi idiotami, bo się tłumaczy n razy, a i tak nie dociera. Nie zagłębiam się za bardzo w inne działy u was na forum, ale podejrzewam, że też można się pośmiać tak jak z tego pana wyżej.

^polecam dział fan fiction Wink
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie