Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ulubione Anime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
(31.05.2012 19:37)emachel napisał(a): [ -> ]
Cytat:3. Black Rock Shooter - Horror, ale w sensie że straszne i takie "psychiczne" Świetna kreska.

Chyba nazwa Ci się pomyliła, albo opis, bo raczej do siebie nie pasują XD

Co ty, BRS jest w niektórych momentach bardzo psychiczny xD
To może ja się wypowiem:
1. One Piece
2. Rosario to Vampire (Mizore Heart)
3. Fairy Tail
4. Bakemonogatari
5. Nisemonogatari
6. Boku wa Tomodachi ga Sukunai
7. Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
8. Naruto Shippuuden
9. Pokemon
10. Hoshizora e Kakaru Hashi
(1.06.2012 8:15)Stimaya napisał(a): [ -> ]
(31.05.2012 19:37)emachel napisał(a): [ -> ]
Cytat:3. Black Rock Shooter - Horror, ale w sensie że straszne i takie "psychiczne" Świetna kreska.

Chyba nazwa Ci się pomyliła, albo opis, bo raczej do siebie nie pasują XD

Co ty, BRS jest w niektórych momentach bardzo psychiczny xD

Nie wiem, ja przez 99% czasu gapiłem się na tyłek bohaterki i był całkiem normalny.

Cytat:7. Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan

Wybacz, ale nie mogłem tego nie zauważyć XD Jakim cudem jedno z najgorszych anime na świecie u Ciebie znajduje się w Top10? XD
Poza pokemonami moim najbardziej ulubionym anime jest Bakugan Najeżdzcy z Gundali
Inne jakie lubię choć nie lecą w tv to:
-> Jeanne Die Kamikaze Diebin
Jakoś mnie naszło na Ao no Exorcism

Opennig ~ http://www.dailymotion.com/video/xqq5u7_...shortfilms
Moje ulubione anime? Hmmm. Trochę się tu tego nazbierało, więc może będę je numerować Smile

1. Bleach- Uwielbiam te anime, często do niego wracamSmile Na bieżąco oglądałam nowe odcinki, ale niestety twórcy zrobili przerwę;/
2. Death Note- Bardzo fajne anime, z ciekawą fabułą . Niestety, po śmierci L'a mi się znudziło i oglądałam tylko co niektóre odcinkiSmile
3. FMA Brotherhood- Hahaha xD Uwielbiam te anime, a szczególnie Edzia, jak się mu powie, że jest mały xD Jest się z czego pośmiać, polecam ^^
4. Code Gess- Podobne do DN. Pierwsze anime, które obejrzałam w całości i chyba pierwsze anime, w którym główny bohater nie jest wysportowany xD
5. Pokemon- A jakże by inaczej Big Grin Brakuje mi w anime kilku osób, ale i tak da się oglądać Smile

To moja ulubiona piątka. Jest ich jeszcze więcej, ale nie chce mi się ich pisywać Smile
A ja oprócz pokemonów ubóstwiam Naruto kocham te anime Big Grin
Piwo dla pana nade mną!
Również uwielbiam Naruto, to chyba dlatego, że poza Sailorkami, Pokemonami i Naruciakiem nie oglądałam innych anime. :C
No dobrz. oglądałam hetalia Axis Powers i ... nienawidzę Niemcy.
Steins;Gate i Gintama, najlepsze anime na świecie. Wszystko na ten temat.
1.Pokemon
2.One Piece
3.Beyblade
4.Digimon
xastix napisał(a):Dragon Ball lubię za to że każdy odcinek był bardzo ciekawy. Fajni bohaterowie a fabuła po prostu świetna.
Z góry przepraszam za cytowanie wpisu sprzed dwóch lat, ale parsknąłem śmiechem po przeczytaniu tego. Przykro mi, ale jeśli dla ciebie ciekawy jest dym unoszący się przez minuty i rozmowy przez kilka odcinków to nie wiem co z tobą jest nie tak. Seria KAI się jeszcze broni bo wycięli połowę tego, za przeproszeniem, gówna.

Death Note, za fabułę. Lubię kryminały, ten był najlepszy jaki widziałem. Postać Kiry mnie strasznie kręci i strasznie smutno mi było w ostatnim odcinku (co się stało nie powiem, co by nie spoilować). Anime powinno się zakończyć po tym, jak pewien pan uwielbiający słodycze umarł Smile.

Great Teacher Onizuka. Anime bawi i uczy, na końcu wzrusza. Świetna i przemyślana historia.

Slayers. Prawdopodobnie moje najukochańsze anime ever! Parodia wszystkich fantasy udana. Postać Liny Inverse jest genialna, gagi zwalają z krzesła. Można wylać litry łez oglądając tę serię. Polecam KAŻDEMU.

Spirited Away. Jest po prostu MAGICZNE. Piękna kreska, magia na każdym kroku. Twórca jest w moich oczach mistrzem. Choć na pierwszy rzut oka film wydaje się być skierowany głównie do najmłodszych widzów, taki zdecydowanie nie jest.
Nr 1 - No jasne, że Pokemon! To było pierwsze anime w całym moim życiu, nigdy go nie zapomnę, jak i wciąż oglądam Big Grin
Nr 2 - Beyblade...Klasyka, aż się łezka w oku kręci Big Grin Teraz zrobili jakiś remake, ale to nie to samo Sad
Nr 3 - Yu-Gi-Oh, kolejny klasyk, ale nie do zapomnienia, to było świetne Big Grin
Nr 4 - To nosiło nazwę bodajże Power Stone, również super, bardzo dobrze to wspominam...
Nr 5 - Naruto, Naruto Shippuuden...Anime, które zacząłem oglądać najpóźniej, akurat jak skończyło lecieć na Jetix...Ale nadal śledzę losy bohaterów i wciąż jest superaśne!
Cóż, choć uwielbiam anime niestety niewiele takowych obejrzałam z różnych powodów.. Jednak w mojej czołówce można wyczytać o.. Pokemonach (a jak :3), Naruto - którego naprawdę, naprawdę uwielbiam, do tego Death Note i Another.. Kiedyś próbowałam oglądać Vampire Knight, ale jakoś po kilkudziesięciu odcinkach odpuściłam.
Moja aktualna kolejność (bez dzielenia serii na sezony i OVY). Im dalej idąc, tym bardziej umowna, bo trudno stwierdzić, którą serię lubię bardziej, czy mniej. Tylko kolejność początkowych pozycji jest w miarę oczywista. Lista zawiera zarówno seriale, OVY, jak i kinówki, jednakże bez produkcji typowo hentai (z których chyba tylko dwie by na nią trafiły). W nawiasach informacje jakie części danego franchise'u miałem okazję obejrzeć. Na topliście wszystkie pozycje, które otrzymały ocenę co najmniej 8/10 (czyli bardzo dobrą).

God tier [>10/10]

1. Yuru Yuri [oba sezony+OVA]
2. Tengen Toppa Gurren Lagann [TV]
3. Steins;Gate [TV + OVA]

Demi-God tier [10/10]

4. Perfect Blue [movie]
5. Ano Hi Mita Hana no Namae wo Bokutachi wa Mada Shiranai [TV]
6. Fate/Zero [oba sezony]
7. Durarara!! [TV + OVA]
8. Code Geass [oba sezony]
9. Kamisama no Memochou [TV]

Awesome Tier [9/10]

10. Jinrui wa Suitai Shimashita [TV]
11. Toaru Majutsu no Index / Kagaku no Railgun [wszystkie sezony + OVY/speciale]
12. Redline [movie]
13. Paprika [movie]
14. Mind Game [movie]
15. Ga-Rei: Zero [TV]
16. Angel Beats! [TV + OVY]
17. Baccano! [TV]
18. Higurashi no Naku Koro ni [3 sezony]
19. Black Rock Shooter [TV]
20. Koe de Oshigoto! [OVA]

Great Tier [8/10]

21. Ghost in the Shell [2 filmy + remake 1szego]
22. Ben-To [TV]