Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Ulubione Anime
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Another, Sword Art Online, Btooom i ewentualnie Shiki. Czekam na drugi sezon SAO i nie wiem co oglądać teraz.
Może mógłbym coś polecić, tylko jaki gatunek cie interesuje ?
Najbardziej to chyba fantasy/akcja/SF, ale czekają mnie dwa miesiące bez tych niedorozwojów, bez których może być nudno, więc może być też nawet i jakaś komedia, ot taka odskocznia.
IMO, Tengen Toppa Gurren Lagan spełni większość twoich oczekiwań. Jest tam mnóstwo akcji, komedii, przyzwoita fabuła, jest SF bo mechy, jednak tu byłbym ostrożny, bo w tym anime podejście do mechów jest dosyć niekonwencjonalne.

One Piece też będzie świetnym wyborem. Jest tam akcja, przygoda, komedia, dramat i świetne postacie. Jedynie ilość, odcinków może trochę przytłaczać, ale myślę, że jeśli się wciągniesz, nie będzie to wada.

Te dwa tytuły to absolutny must watch według mnie.

Z anime akcji/fantasy twoją uwagę powinny zwrócić, Full Metal Alchemist: Brotherhood, Fate/Zero, Kill la Kill, Tokyo Ravens, Katanagatari, Magi

Z SF powinieneś obczaić: Steins;Gate, Code Geass, Gundam Seed, Psycho-Pass

Z komedii: Seto no Hanayome, Niesekoi, Baka Test to Shoukanjuu i Highschool DxD(ale tylko jeśli nie przeszkadza ci bardzo mocny fanserwis).

Jest tego dużo więcej, ja wypisałem moim zdaniem najbardziej interesujące tytuły.
Na dzień dzisiejszy moim ulubionym anime jest Dragon Ball, ale tylko DB i DBZ. DBGT nie wliczam ze względu na słabą fabułę, nie wykorzystaniu potencjału takich postaci jak Goten, Trunks, Gohan (gezas walka Gohana z gen. Rilldo była PORAŻKĄ) czy takiego Uub'a (który przecież jest reinkarnacją SamiWiecieKogo *nie, nie Voldemorta*) oraz dlatego że ta seria nie powstała po okiem Toriyamy.

Ogólnie lubię Dragon Balla za humor ( np. sytuacja gdy Genialny Żółw dostaje krwotoku z nosa/obrywa od ładnej dziewczyny) i genialne walki (walka Gohan SJJ2 i Perfect Cella czy Vegetto kontra Ultimate Buu). Te rzeczy sprawiły że z dumą mogę rzec iż miałem zajedwabiste dzieciństwo Big Grin
Mnie Dragon Ball nigdy specjalnie nie jarał, ale trzeba mu oddać, że był prekursorem dla wielu dzisiejszych shounenów.
(19.06.2014 18:58)_Red_ napisał(a): [ -> ]Mnie Dragon Ball nigdy specjalnie nie jarał, ale trzeba mu oddać, że był prekursorem dla wielu dzisiejszych shounenów.

Każdy woli co innego. Jednego jara DBZ, drugiego Sailor Moon a jeszcze innego One Piece. Gusta są różne jak rodzaje anime więc każdy coś dla siebie znajdzie
Pierwszy odcinek nowej Sailor Moon Crystal jest cudowny!!!!!!! HeartHeartHeart

Ilez to lat czekalo moje serduszko na powrot SM!!! Sad ALE WROCILA Big Grin
Moje ulubione to:
-Higurashi ( wszystkie serie)
-Another
-Ghost Hunt
-Elfen Lied
-Shiki
My favourite anime is:
1. Naruto Shippuden- wielu uważa(przynajmniej Ertix), że naruto się popsuł, też tak trochę uważałem, ale trzeba oglądać dalej i WSZYSTKO się wyjaśnia.

2. No game no life- Świetne anime, w którym przeleciał niedawno pierwszy sezon. Gorąco polecam.
Muszę dołączyć do mojej listy Tasogare Otome x Amnesia. Fakt, że został mi na jutro jeszcze jeden odcinek (OVA) niczego nie zmieni. Koniec dwunastego odcinka był bardzo przewidywalny (heh, jedna z trzech wersji (druga) się spełniła), ale to dobrze. Fajnie się [prawie]skończyło. Smile
Fairy tail
Hellsing ultimate
Muszę dopisać do mojej listy ulubionych anime One Piece. Zauroczyły mnie prześwietny humor, wartka akcja, genialni bohaterowie o fantastycznych umiejętnościach (nie mogę zdecydować który bohater ma lepsze umiejętności ^^") i niesamowite walki. Poprostu cudo Big Grin

@EDIT: Dzięki _Red_ Big Grin
Hetalia, polecam jak ktoś chce paść ze śmiechu i nie boi się zrycia bani XD.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Przekierowanie