Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Wasze imiona :)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Witam Wszystkich
Na ShoutBoxie pojawił się pomysł dotyczący imion użytkowników PV.Pomysł zawdzięczamy Gastly'emu. W tym temacie każdy pisze swoje imię.Oczywiście bez przymusu, a więc pisze kto chceSmile Dzięki temu będize możliwość lepszego zapoznania się między użytkownikami (prosze aby Wasze Imiona były prawdziwe). ZaczynajmySmile.

Ja mam na imię Sebastian
PS.Bardzo lubię swoje imię Big Grin
Jestem Rafcio.
Chyba mam deja vu.

Witaj, Chyba mam deja vu :3
~Kapu
Maj nejm is KUBA Smile
Jam jest Jakub Piotr Jacek (tak... drugie z chrztu, trzecie z bierzmowania). Używam tylko pierwszego.
Ja żem z Gastly braciszek imienia czyli Rafał, a na drugie Paweł
Меня зовут Том
To po rusku-Tomek mam na imię
Watashi wa Łukasz desu.
Jestem Michał Big Grin xD
Witam Wszystkich!
Tu Damian!

Jak widać lepiej wygląda Hikomikos ;>
Kamil z tej strony Smile
Jak do dobrze, że jest więcej osób o imieniu: Damian ;D więc już się przedstawiłem.
beszterdziak mi ukradł... no nic, napisze po polsku :/

Konrad Tomasz (tu się wszyscy zaczną pewnie dziwić) Ekspedyt

muszę się przejśc do Urzędu Stanu Cywilnego i zmienić pierwsze imię, bo używam tylko połowy - mam podwójne pierwsze imię, ale chyba jeszcze nikt nie zwrócił się od mnie pełnym imieniem Konrad Tomasz XD
Dobrze to i ja napiszę jakie moi rodzice dali mi przecudowne imię Emanuel. Tak wiem, że chardkorowe.

PS. Niedługo giveaway z okazji moich imienin.
No to ja mam na imię Piotr, ale praktycznie go nie używam. Przyzywczaiłem się, że się zwraca do mnie per emachel Tongue
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Przekierowanie