Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: Help Center
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Nie muszę mówić o co chodzi.Sleepy
Jako, że jestem początkujący mam kilka pytań co do Pokemon Gold. Czy da się skasować umiejętności HM i czy zostawiając Poka u trenerów w Goldenrod City coś daję? Bo z tego co zauważyłem Pokemon nie uczy się żadnych umiejętności a po drugie nie ewoluuje Dodgy . Ostatnie pytania dotyczy miejsc, w których można by było łapać "dobry exp" na 30 lvlu(Jestem "już" w Blackthorn ) Poków.
Co do ataków HM to nie pamiętam już czy w tych wersjach był dostępny move deleter. Co do domku koło goldenrod - służy głównie do rozrodu pokemonów i uzyskiwania poke jajek dzięki czemu możesz przekazywać dzieciom niektóre ataki normalnie nieosiągalne przez level. Jeśli o exp idzie to na południe od Backthorn jest ścieżka pełna Gravelerów i w zależności od wersji Gligarów i Donphanów lub Skarmorych i Ursaringów. Tam powinieneś spokojnie dobić okolice 40 lvl. Później już tylko Victory Road.
Mhm, czyli lepiej nie zostawiać tam Pokemonów na których mi zależy. Co do tej ścieżki na południe od Blackthorn to już próbowałem ale Gravelery i Geodudy często używają tego swojego Self Destruction ale nie znalazłem też lepszego miejsca. Myślałem, że połapię trochę rzadkich pokemonów ale bez ostatniej odznaki na razie muszę obejść się smakiem Sad

Edit:

Ale pech. Wróciłem się do wioski startowej żeby zobaczyć czy trenerzy z którymi walczyłem nie mają już lepszych Poków do walki, wchodzę do trawy koło kolesia co na początku daje Pokeballe a tam Raikou Sad. Niestety byłem zupełnie nieprzygotowany na takie spotkanie bo na pierwszej linii miałem Machopa ech...

Bić lvle 23-27 do 35-40 dla 6 Poków Dodgy? Huh. Prędzej chyba wymęczę odznakę Wink Jest jakiś sposób na przyspieszenie rozgrywki? Tzn. żeby nie czekać na dany dzień tygodnia a później z roztargnienia zapomnieć na co się czekało.
Tak się nie da. Musisz dzielnie piłować w trawie i liczyć na telefon. Przydaje się również taki itemik jak Exp.Share który dostajesz od Pana Pokemon po pokazaniu łuski czerwonego Gyaradosa.
Tak move deleter jest, chyba w tym mieście ze stalowym gymem chicaż nie jestem pewien.
Mam pytanie, gdzie mogę zdobyć HM Fly i Rock Smash?
HM Fly- da ci go baba, po pokonaniu chucka, jak wyjdziesz z Gymu, HM Rock Smash- nie ma go w G/S/C.

Edit: jest TM rock smash, można go kupić w Goldenrod.
Przeszedłem Crystala 2 razy gram 3 raz ale nie pamiętam więc mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie dostanę King's Rock ??

i na którym najlepiej lvl-u ewoluować poliwhirla w politoeda ?
Move deleter jest w mieście Blackthorn, w domku niedaleko Poke Center. King's Rock dostaje się w jaskini gdzie były Slowpoke'i. Trzeba mieć strength i surf, żeby dostać się do kolesia, który daje. A ewoluuj według uznania. Zależy jakie ataki ma mieć twój pokemon.
(20.09.2010 7:06)torkoal napisał(a): [ -> ]Przeszedłem Crystala 2 razy gram 3 raz ale nie pamiętam więc mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie dostanę King's Rock ??

i na którym najlepiej lvl-u ewoluować poliwhirla w politoeda ?

King's Rock mają czasami na sobie Poliwhirl i Slowpoke.
Inną metodą jest pójście do Slowpoke well i po przesunięciu kamienia możemy podpłynąć do drabinki, która prowadzi niżej, tam trzeba podpłynąć do gostka i zagadać, to Ci da, na tym pietrze leży też TM z Rain Dance

Ja bym go ewoluował dopiero ok. 50lvl, bo Politoed nie uczy się nic ciekawego, lepsze ataki dostaje Poliwhirl, chyba, że się zdecydujesz na Poliwratha, to wtedy na 49lvl bo Poliwrath uczy się wtedy Submission

A Move Deleter jest na lewo od Martu w Blackthorn
No więc... jestem na Route 36 i blokuje mi takie drzewo:
[Obrazek: problempc.jpg]
Co zrobić, aby iść dalej?
jak masz 3 odznakę to zagadaj do tej laski co stoi pod tobą, potem idź do goldenrod do domu z kwiatami, tam dostaniesz SquirtlBottle tego trzeba użyć na drzewko, potem walczysz z nim, czyli z Sudowoodo 20lvl
Ale mam tylko 2 odznaki. To co wtedy?
Pokonałeś Claire i nie dała odznaki? podejdź do niej jeszcze raz, da Ci, a potem zrób co powiedziałem Wink
Dzięki i pamiętaj, że jestem chłopakiem Big Grin
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Przekierowanie