Pokemon Valhalla Forum

Pełna wersja: POKÉMON Detektyw Pikachu - drugi zwiastun!
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jakby podgrzewania atmosfery przed Międzynarodowym Dniem Pokémon było mało, do sieci trafiła kolejna, *wcale nie przewidywana* niespodzianka. Film POKÉMON Detektyw Pikachu doczekał się drugiego zwiastuna.

Kolejny raz możemy posłuchać Ryana Reynoldsa, który prawdopodobnie przeżywa czas swojego życia, w roli pyskatego i pyszałkowatego Pikachu. I chociaż w trakcie zwiastuna łapczywie poszukujemy kolejnych, komputerowo wygenerowanych stworków (a tych nie brakuje), nie można się nie zgodzić że Reynolds zdecydowanie kradnie serca widzów.

Dodatkowo, w trakcie zwiastuna dowiadujemy się nieco więcej o zaginięciu taty głównego bohatera oraz dostajemy dodatkowe kilka ujęć tajemniczej trenerki Psyducka, którą mogliśmy już oglądać w pierwszym teaserze.

Gotowi na nowy zwiastun #POKÉMON #DetektywPikachu? W kinach od 31 maja #PikaPika
~Warner Bros Polska

[Obrazek: 52698820-1993367814118486-4309258623583780864-o.jpg]
Trailer z napisami, cool. Teraz jeszcze żeby film był tak samo.

Nie lubię dubbingu, a poza tym wolę czytać/oglądać w oryginale w miarę możliwości.

No, a do tego, jak już kiedyś pisałem, Pikachu gadający głosem Deadpoola mi to sprzedał. Ale tylko pod warunkiem, że będzie wersja z napisami, inaczej czekam na DVD.
Nie każdy wie, ale "Detektyw Pikachu" jest kręcony bardzo podobną metodą do "Gdzie jesteś Krzysiu?". Czyli oni stworzyli rzeczywistą wersję Pikachu, a dopiero później ją animowali.
ja chcę dubbing, tutaj czytając omijały mnie milisekundy pojawiających się pokemonów

Reynolds jest beznadziejny do tego filmu, bo za bardzo zgarnia dla siebie fejm swoją osobą. Jego "wywiad" był dla mnie żenujący a nie śmieszny. A najgorsze jest w tym wszystkim, że ciągle słyszę "idę na to, bo Deadpool". Przy tych wszystkich krzykach "Pikapool" ! "omg, czy ja słyszę Deadpoola?!" postanowiłam obejrzeć pierwszą część i... złapała mnie żenada roku. Pójdę na ten film z napisami, ale najpierw pójdę z dubbingiem - po raz pierwszy się cieszę, że przy filmie mam opcję obejrzenia tego z dubbingiem. Przynajmniej będzie przesiew na seansie między fanami pokemonów a fanami deadpoola. Ale zdecydowanie nie uważam tego filmu za zły, albo męcząco humorystycznie. Tak naprawdę pierwszy raz od 15 lat odczuwam hype na myśl pójścia do kina
Oj Nidzia nie pierdziel. Czuję tutaj jakaś wybitną niechęć do Reynoldsa, moim zdaniem spisuje się świetnie w roli Pikacza, poza tym nie ma dla mnie większego znaczenia czy ludzie idą na film bo nostalgia, bo są fanami, czy dlatego że chcą się pośmiać z Ryana, ważne że generalnie film cieszy się sporym zainteresowaniem i jest szansa że w jakimś tam stopniu wpłynie na ogólną popularność. tytułu. Nie sądzę też żeby jakieś przesiewy miały miejsce na sali, chociażby z uwagi na fakt że bycie fanem Pokemonów nie wyklucza bycia fanem Deadpoola i pewnie sporo osób oglądających ten film będzie fanami obu tytułów.

Generalnie po tych dwóch traileracj jestem nieźle nahajpowany, zapowiada się bardzo spoko film, mam tylko nadzieję że bracia Łorner do spółki z Pokemon Co nie pozwolą mi stać się ofiarą moich własnych oczekiwań xD
szczerze przyzna ze ja mam mieszane uczucia ;p z jednej strony mi się podoba, ale z drugiej... czy ja wiem? czy to na serio jest takie fajne, robienie z Pichaczu takiej dziwnej maskotki. ani to fajne ani błyskotliwe Wink ale kto co lubi, prawda?
Będzie dubbing. Info:
http://polski-dubbing.pl/2019/02/11/poke...i-dubbing/

Piszcie newsa! "W rolę tytułowego Pikachu w polskim zwiastunie wciela się Waldemar Barwiński". Smile
http://polski-dubbing.pl/2019/03/10/poke...-w-kinach/

https://www.filmweb.pl/person/Waldemar+B...ski-150894
Zwiastun z dubbingiem https://youtu.be/6Cwausfzekg
Plotki, ploteczki, chodzą głosy że za Pikachu w Polskiej wersji przemówi głosem Macieja Sthura. W sumie wiadomo, wolałabym jego ojca, ale i tak jestem na tak. Smile
Maciej Stuhr nie ma trochę zbyt "młodego" głosu na tę rolę? Jakoś nie widzę 40-letniego, zmęczonego życiem Pikacza z głosem Kurczaka Małego albo Flynna z "Zaplątanych". No chyba, że Maciej Stuhr jest jednym z tych aktorów, którzy mogą zrobić jaki głos tylko chcą, to zwracam honor Wink
Przekierowanie